Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családunkban több kutya is...

Családunkban több kutya is van. Vita van köztünk hogy a CatanDogs medál mennyire hatékony a kullancsok ellen. Nektek milyen tapasztalataitok vannak vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem 3 kutyám és 1 macskám van, biztos nem raknék rájuk ilyet. Ez túl szép, hogy igaz legyen... 2 évig jó (angol oldalukon olvasom), se szag, se vegyszer, se semmi és még olcsó is (egyszer venni kétévente olcsóbb mint mondjuk havonta)? Még egy kutyástól sem hallottam, hogy az ilyen csodaszerek használnának. Én a helyedben maradnék a nyakörvek, spot-onok, fújós és egyéb vegyszeres megoldások mellett. Sajnos ez ilyen.
2014. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már vele. Általában mindenki a kutya bolhanyakörvére akarsztotta eddig akikkel találkoztam. Én is nagyon kiváncsi lennék rá hogy működik e, mert vannak kétségeim.
2014. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan lehet a hatása, mint bármi más kullancs elleninek. Van, akinek tutira bejött és van, akinek nem.
2014. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha valakiben felmerül az a gondololat, hogy ez esetleg működhet, az meg is érdemli, hogy lehúzzák az árával! Tele van a piac a legkülönfélébb drága kamu kütyükkel és pont az emberek hiszékenységét használják ki a forgalmazók. Csak egy ici-picit kell gondolkodni, és nem veszel ilyesmit.
2014. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nyakörv-párti vagyok, de múltkor az egyik kutyasulis oktatóval beszélgettem, ő használja ezt a medált a kutyáján. Ha durván kullancsos helyre mennek, akkor arra a pár napra vagy hétre kiegészíti spot-onnal vagy spray-vel, a hétköznapokban viszont nem kombinálja a módszereket, állítólag eddig bevált nekik.
2014. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!