Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani a Brit...

Tudnátok ajánlani a Brit prémiumhoz minőségileg és árban hasonló tápot?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Háát Josera, de az is inkább drágább. Ennél jobbat nem fogsz találni. De most komolyan sokallod azt a 470Ft/kg-t?


Vagy a másik alternatíva: etess nyers hússal. BARF-nak nézz utána. Ennél olcsóbb már tényleg nincs ami jó is.

2014. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sokallom az árát, csak nem igazán hízik tőle a kutyám, pedig megkapja a napi előírt adagot (vmikor még többet is annál)az egyik etetésnél + a másik etetésnél csirkefahát+rizs kombót eszik. Váltani meg nem nagyon akarok mert nagyon jók az összetételei, de akkor lehet megpróbálom a sport változatot.
2014. ápr. 12. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem hízott tőle. Amit helyette etettem, az a Pro Plan Sensitive, de sajnos már arra sem futja, így Bosch Active-ot kap, szép tőle, szereti, hízik.
2014. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belcando, Skinners - ezeket nézd meg. Az utóbbi nem olyan ismert itthon, de nem rossz. Én is most váltottam Brit Premiumról, és mikor keresgettem, ezeken a tápokon akadt meg a szemem, meg még az Acana Adulton (az enyémek a Brit bárányosát ették, annál az Acana kilója csak 100 ft-tal drágább, viszont sokkal jobbak az összetevők). Mi végül Brit Care-nél maradtunk.
2014. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs ha hülye a kérdés, de azt írjátok nem hízik a táptól. Miért kellene híznia? Én azt nézem hogy jó kondiban legyen a kutyám, se sovány, se kövér ne legyen.
2014. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos volt, hogy hízzon, sovány, beteg, mentett kutya lévén. Mire elkezdtem Brit Premiummal etetni, már nagyjából jól nézett ki, többet is kapott, mint az előírt mennyiség, de valahogy olyan hogy is mondjam, puhány, gyenge húsú lett tőle a kutya. A kaka is nagyon sok és híg volt, én úgy éreztem, hogy csak átment a táp a kutyán. Más kajától, pl. a Bosch-tól és az aldis Romeotól is sok a széklet, viszont a kutya masszív, tömör, van rajta mit fogni.

Valahogy így festett: [link]

Most meg így: [link]

Közben persze eltelt sok idő, a kutyus felnőtt, lehet, hogy teszünk még egy próbát a táppal, de az olcsóbb, gyengébb minőségűektől is jól fest szerintem.

2014. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja már értem, köszi. Ilyen speciális esetre nem is gondoltam. Nagyon cuki a kutyusod! :)
2014. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ami árkategóriában hasonlít az talán a Josera,Bosch. Én is nézegettem ehhez hasonló árkategóriában lévő tápokat (nemsokára lesz kutyus). Amin megakadt még a szemem, és ránézésre jók, azok ezek: Eryx regular/Naxos/Team Breeder.
2014. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!