Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog tenyésztő?

Francia bulldog tenyésztő?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem olyan francia bulldog tenyésztőt ajánlani, akinél van már tapasztalatotok, egészséges kiskutyákat ad ki a kezei közül? Csak hobbi célra szeretnénk, nem muszáj a törzskönyv sem (bár úgy tudom, anélkül a tenyésztők nem is adják, csak a szaporítók) és nem kér el érte százezreket?

Félreértés ne essék, nem sajnálom rá a pénzt, csak ha kapok 80ezerért egy ugyanolyan egészséges fajta tiszta dogot, mint 200.000ért, akkor azért nem mindegy.

Árat is írjatok légyszíves, hogy mennyiért adják őket.

Egyébként szeptember, október környékére tervezzük a kutyavásárlást, addigra szeretnénk az alomból lefoglalni egy szukát, lehetőleg fekete alapon fehér folttal a hasán.


Előre is köszönöm a válszokat! :)



2014. ápr. 13. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem JÁR a törzskönyv csak opció, akkor onnan ne is vegyetek. A tk. NAGYON FONTOS!
2014. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik még ilyen??? Francia buldogosok 95%-a szaporító. Futószallagon nyomatják a kutyákat.
2014. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ne keserítsetek el, mi nagyon szeretnénk egy egészséges kis blökit :/

Én azt hittem a törzskönyv csak a kiállításra vitt kutyákhoz kell. De akkor kérünk törzskönyvet, ha tényleg fontos.

2014. ápr. 13. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt fel vannak sorolva a francia bulldog tenyésztők

[link]


Ami fontos a kiskutya vásárlásánál:

- Ne legyen felpuffadt a hasa

- Írjatok szerződést, amibe bele van foglalva az ivartalanítás, a chipeltetés, stb, ezen az oldalon találsz, letölthető: [link]

- Ha a szülőket nem tekintheted meg, akkor már bukta az egész

- Törzskönyvet és oltási könyvet ad

- A kiskutyák nem koszos helyen vannak

- A kutyusok tekintete csillogó, érdeklődő, élénkek

- Az adás-vételre nem egy kocsiban, parkban stb kerül sor.

- És igen, az ára nem 20, hanem kb 200 ezer forint.


Kapsz olcsóbbért is, az expresszről, jófogásról, egyéb netes hirdetőoldalakról idegbeteg, agyonszaporított kiskutyát, ami valószínűleg hamarosan meg is hal. Ajánlom figyelmedbe ezt a videót:

[link]

2014. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző, jó amit írsz de amit hozzátennék: chip már eleve legyen a kutyában az első tulaj nevével és címével, amit aztán a gazda magára irat.
2014. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

még bulldogspecifikusan fontos:


-ne hozz el olyan kutyust ami nagyon röfög...tudom, hogy cuki, édes és minden, de jobban jársz. A nagyon röfögés az már szinte hörgés, iszonyatosan turcsi az orra és guvadt a szeme...édi kis gnóm és szeretnivaló, de később problémák lehetnek.


-ne dőlj be a mini franciabulldog szövegnek, nincs mini!

2014. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a tk csak +5500 ft elméletileg, úgyhogy nem is az dob az áron, hanem az, hogy egy tk-s bulldog anyukája és apukája egészségügyi szűréseken megy keresztül...nah ez a garancia az egészséges kutyusra...elméletileg a tenyésztő a valóságban is ad rá eü garanciát.Ahol most vannak például az a Süd-Russian kennel:) meseszépek:) én még a Hrasibulls kennelt ajánlom, erről a kettőről szuperjókat hallottam:)
2014. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es! Mennyiért adják a 2 kennelnél a kutyusokat?:)


Többieknek is köszönöm a választ!

2014. ápr. 15. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:

nem tudom sajnos:S ezek nem szoktak nyílvános adatok lenni, meg kell kérdezni...a kennelek megtalálhatak facebookon.


Van két csoport is facebookon, ahol bulldogimádók vannak, esetleg érdemes lenne feltenni a kérdést, hogy kinek melyik tenyésztő jött be... az egyik csoport a Bulldog Birodalom (az elején is és a végén is szivecske van, az), a másik pedig a Bulldogosok. Érdemes szétnézni:)

2014. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,mar be is jeloltem mindkettot:) nagyon zavaro egyebkent, hogy egy hozzavetoleges arat se kepesek irni sehova se.
2014. ápr. 16. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!