Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzelo szukaknal kell a...

Tuzelo szukaknal kell a vermennyiseg vesztese miatt vaspotlast alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nem levert, nem beteg, de napi fel dl vert biztos, hogy veszit. Ez a 7.nap. Hany napig fog meg verezni?
2014. ápr. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktak.
2014. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Jó lenne ivartalaníttatni, ha nem áll szándékotokban szaporítani.
2014. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ivartalanitani tuzeles alatt nem lehet.
2014. ápr. 13. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted én azt mondtam, hogy most azonnal? :) A gyengébbek kedvéért: amint lehet, vigyétek el ivartalaníttatni, és akkor nem lesz ezzel gond. Ennyi. Ezen kívül számos betegség kialakulása elkerülhető az ivartalanítással, így hosszabb életű lesz.
2014. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ecsemecse ***** válasza:
100%
A tüzelés kutyánként változik, de 20-25 napig tart. És maga a tüzelés hasonló, mint a nők menstruációja: a távozó váladék csak kisebb része vér, csak a vér erős színe miatt tűnik az egész vérnek. Ha napi egy dl vért veszítene a kutyád, akkor már összezuha t volna. Ha aggódsz érte, vidd dokihoz, de én ne hallottam még vaspótlásról. Mellesleg ha vastablettát is adsz neki, a vér mennyisége nem fog növekedni a szervezetében. Ennyi erővel akkor nem kéne egy baleset után sem vérátömlesztés, hanem pár vastableta, és akkor minden rendben. Ha gáz van, tablettával nem fogod tudni orvosolni.
2014. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!