Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy kutyat es sajnos...

Vettem egy kutyat es sajnos elvesztettem a chippet es az utlevelet a figyelmetlensegem miatt, azt szeretnem tudni hogy kaphatok-e masat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe lehet elveszteni a chipet? Az belül van a kutyában. Útlevelet kérj a dokitól.
2014. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyus honnan van?
2014. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az engem is érdekelne, hogy a chipet hogy tudtad elveszteni?
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az utlevelet vesztettem el , elnezest hogy rossz kerdest tettem de nagyon izgulok , az orvostol kell kerni? mennyibe kerul?
2014. ápr. 13. 21:29
 5/7 ecsemecse ***** válasza:
A chippet a kutyából le tudják olvasni, ha minden rendbe, akkor az útlevelet pedig újra tudod igényelni.
2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Blöki.hu szerint kaphatsz újat, de újra ki kell fizetni a díjakat, az ára elérheti a 10 ezret is.

A Gyakori kérdésekre menj, ott minden le van írva

[link]

2014. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állatorvostól függ, mennyiért állít ki új útlevelet, de biztos, hogy minimum 4000 Ft lesz.


Csak egy tanács: ha már regisztrálva van a chip a rendszerben, de nincs felvezetve az utolsó veszettség elleni oltás dátuma, viszont a doki adatbázisában benne van, kérd, hogy regisztrálja azt is, mert a régi útlevél híján máshogy nem fogod tudni igazolni, hogy oltott.


Ha azért is kell az útlevél, mert külföldre mentek, akkor viszont vagy újra kell oltani a kutyát, vagy be kell íratni egy kamu dátumot az orvossal, ugyanis az útlevél külföldre történő utazáshoz csak érvényes veszettség elleni oltással érvényes.

2014. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!