Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lényegesen jobb esélyekkel...

Lényegesen jobb esélyekkel indul a kutya a kiállításon handlerrel, mint velem?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kan rottweilerem és rendszeresen szeretnék vele kiállításokra járni. Mivel komolyan szeretném venni a dolgot, megfordult a fejemben, hogy handlert is lehetne alkalmazni, de jobban szeretném magam felvezetni. Ha életemben először csinálok ilyet és látszik, hogy amatőr vagyok, akkor lepontozzák a kutyát miattam? Tehát jobb esélyekkel indulna handlerrel, mint velem?
2014. ápr. 14. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ha rendesen felkészited, semmivel sem lesz nagyobb a nyerés esélye. Én még sosem vettem igénybe handlert. Az én kutyám, én nevelem, én is vezetem fel.
2014. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagyis ha te készited, ugyanannyi az esélye, a nyerésnek, mint handlerrel.
2014. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát egy roti amelyik mindenféle idegennek szót fogad, az szerintem nem jó roti ...Vezesd fel te.
2014. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3-as válaszolóval.
2014. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vidd be. Neked is meg neki is öröm
2014. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Imola Ágnes ***** válasza:
HA kell inkább fizess valamennyit egy kiképzőnek, aki szokott felvezetni is, vagy egy handlenrek, hogy tanítson meg pár dologra, de a Roti tipikusan az a fajta, aki nem fog szépen viselkedni egy idegennel, valószínüleg végig kapkodja majd a fejét, hogy hol lehetsz...., ha pedig meglát mindent megtesz, hogy oda menjen hozzád.
2014. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te is megtudod csinálni,legfeljebb saját bőrödön tanulsz.Mondjuk nem árt,ha fegyelmezett kutyád van,alapengedelmességi képzéssel,mert ha neveletlen öntörvényű a kutya,azon egy handler sem segít.amúgy sem csak a külső számít,alap,hogy a kutya tudjon viselkedni.Ez csak neveléssel érhető el.Látogass el kutya nélkül kiállításokra,hogy megy ez ėlesben és gyakorod otthon a kutyával.
2014. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ma már elkezdtem tanítgatni és menni fog ez, pedig nem közel sem 6 hetes a kutya! A kiállításokról meg a beállítgatásról meg annyi, hogy az is elég vicces, hogy mindenki, mint egy vérbeli sznob a kutya lábát igazgatja meg illegeti magát, nem csak az, ha csipognak a játékával..De hát ha ez kell, akkor ez kell.

2014. ápr. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!