Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal nem...

Mit csináljak a kutyámmal nem akar enni? Van olyan, hogy egy kutya nem szeret enni?

Figyelt kérdés
Egy 17 hónapos bordeaux-i dogról van szó! Nem akarja megenni a tápot. A csirke fejet, szárnyat, farhátat meg az ilyeneket főleg a csontosokat megeszi, de abból sem eszik annyit, amennyit kellene! Szinte úgy eszik, hogy legyen a pocakjában valami, de nem jólakásig! Már kikészülök tőle, mert persze csak tőlem fogadja el a kaját, s úgy és addig eszik, amíg ott vagyok vele! De most már nem bírom, segítsek mit csináljak vele????
2008. júl. 25. 18:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát nekünk sem a séta, sem a játék ezen a dolgon nem segített. Inkább utána mindig jól tele itta magát, aztán azért nem evett! Meg egyébként elég lusta, mert a játkot is elég hamar megunja!!!!! Pedig tele van az udvar a kacataival! Labdázni, meg a csibészkaron nagyon szeret lógni!
2008. júl. 25. 22:04
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja a tápra, ha tejszínt, tejfölt, kefírt vagy sülthúsnak a zsírját ráöntöm egyből megeszi! Levesek nem jönnek be neki! Tök sokszor veszem észre, hogy szinte egészbe lenyeli a tápot, szinte meg sem rágja! Hát azt hiszem jól lerontottam ezt a kutyát, de imádom!
2008. júl. 25. 22:07
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Macskatápot tilos neki adni, abban a kutyák számára méreg van!! Meg ugye csokit sem szabad. Minden mást lehet, de alapvetően a kutya ragadozó, ezért husos dolgok előnyben

2008. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Hát a drága táp sem biztos hogy beválik, ez való igaz. mi is kipróbáltuk az összeset! Nálunk csak a pedigree ehető a számára a száraztápok közül, akár rossznak tartja mindenki, akár nem. Mást nem hajlandó megenni. Nekem egy golden retrieverem van, és néha kételkedem, hogy ragadozó ill. húsevő kutya lenne... :) kedvence a gyümölcs. De abból akármilyen fajta és mennyiség... barack, dinnye, narancs, banán... és állandóan kunyerálja. :) a zöld körtét (amit a kertből lop) még véletlenül sem lehet elvenni tőle, szöröstül-böröstül megeszi, a diót szintén. de ezek még érthetőek. édesek. nade a ribizli...?! :)

remélem megtalálod a megfelelő tápot! :) majd írd meg, mi vált be. :)

2008. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Most először a Pro plant próbáltuk. Azt hittem egyből eltaláltuk az ízlését, mert rábukott, de az volt a baj, hogy elég hamar feladta. Flatazort most rendeltük meg! De eldöntöttem nem babusgatom tovább eszi nem eszi, nem kap mást! Szerintem én csináltam belőle hülyét először, most ő van a soron, mert ő csinál belőlem hülyét!
2008. aug. 2. 17:15
 16/17 My János 1926 ***** válasza:
Próbáld meg leönteni zsírral vagy levessel vagy sülthús olajjal.
2019. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 My János 1926 ***** válasza:
vagy keverj hozzá konzervet és ne állj ott amikor eszik.
2019. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!