Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Husky mennyire baratsagos?

A Husky mennyire baratsagos?

Figyelt kérdés
1-2 alaptulajdonsagat, hibajat ha felsorolnatok megkoszonnem :)

2014. ápr. 15. 11:22
 1/8 amanda baba válasza:
49%
Én csak jó véleménnyel vagyok.Család kedvence,játékos,kiváló házőrző.
2014. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, idegenekhez is simán odamegy haverkodni, agresszió szikrája sincs benne.

Nagyon menős, energikus kutya, igényli a napi hosszú sétákat (2-3 óra) és a foglalkozást, ellenben szökős lesz.

2014. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Akármilyen fajta, az egyed maga lesz vagy nagyon barátságos, vagy éppen tartózkodó. Ahogy az embereknél is van magába forduló, meg közösségi ember is. És a kettő között még oly sokféle természetű van.
2014. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Szökős és kisállatra nem biztonságos.Nagy a mozgás igénye,csupa erő,úgyhogy csak meggondolva és kennelből szabad jó helyről beszerezni.Ami hirdetéseket nėztem,mind szaporító,nem vennék tőlük soha.
2014. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hát engem egy husky harapott meg májfa állítás alatt :D
2014. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Lezabálja a húst a csontodig.
2014. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
51%

A huskyról mintázták a barátságosság szobrát. Házőrzésre totál alkalmatlan, mert segít a betörőnek kivinni a cuccot, közben rongyosra nyalja a képét.

Hibája sok van, pl. ez is.

2014. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nem huskym volt hanem malamutom, de emberek felé (ez fontos, mert állatokkal más) az agresszió legkisebb jelét sem mutatta soha, pedig még neveletlen is volt, úgy fogatuk be az utcáról. Ugyanezt elmondhatom az összes huskyról is, akivel találkoztam. Lehet, hogy nem foglalkozik az idegenekkel, de nem igzaán tudnám egy jó kutyáról elképzelni, hogy bántaná őket.
2014. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!