Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről? Mit jelent, hogy regisztrációs lap?

Figyelt kérdés

50.000 nem kevés egy fekete labiért tenyésztőtől? Megnéztem, a kennel létezik.


[link]


2014. ápr. 16. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, van valami hibája a fekete kutyusnak, azért olcsóbb. A regisztrációs lap arra szolgál, hogy beírják a chip adatait. Az egyébként elég furcsa, hogy a weboldalukon egy szó nincs új alomról.
2014. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, törzskönyvezik őket vajon? Igen, bár az egész weboldal eléggé tartalmatlan, új kennel lehet, csak pár almot hoztak le eddig (galéria alapján).
2014. ápr. 16. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Írsz neki a hirdetésnél és megkérdezed, mit jelent a regisztrációs lap.
2014. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a honlapot. Az egyik szuka 10 a másik 8 éves és a kan is már 10. Ilyen idős kutyákkal már nem szoktak tenyészteni. Attól,hogy kiváltott egy kennelnevet,még nem lesz tenyésztő. Én a helyedben nem vennék innen kutyát.
2014. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a feketének valahogy nem tetszik a feje, de valszeg tényleg valami hibája van azért ennyi.. amúgy én a barnárét is keveslem a 85öt lehet érdemes lenne körbejárni a témát.


Én úgy tudom hogy inkább 100-150körül vannak

2014. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem gyanús ez az egész... Én még mindig úgy tartom egy tenyésztő nem hirdet apróhirdetéses oldalon. Lehet hogy egy szaporító, csak felhasználta a kennel nevét. Máskülönben miért nem a saját honlapjára teszi fel az almot?

A kennel valóban létezik: [link]

De ha megnézed a képeket, akkor látod hogy az utolsó alom 2006-ban volt. Legalábbis akkor frissült utoljára az oldal. Az is lehet hogy már nem létezik a kennel, azért 2006 akárhogy is nézzük már 8 éve volt...

A legkönnyebben úgy tudod meg, hogy írsz neki, itt vannak elérhetőségek: [link] Persze nem biztos, hogy ezek aktuálisak még. Ha nem akkor írhatsz neki a hirdetésnél. Kérdezz rá mindenre ami érdekel, és arra mindenképp, hogy miért ilyen olcsóak a kutyák? Mert 85 és 50 ezer is gyanúsan kevés, szaporítós ár. Ja és persze, hogy jár-e törzskönyv hozzá, mert ha jól látom az nem írja. Minden tenyésztő ad törzskönyvet, ha azt írja hogy nem akkor egyértelmű, hogy szaporító. Törzskönyv nélkül ne vegyél kutyát!

Egy tenyésztő megengedi, hogy kiválaszd a kutyust élőben, megnézd a körülményeket és a szüleit. Nem valami teljesen más helyen adja át a kutyát hanem az otthonában

Én a helyedben keresnék egy másik kennelt. Ezek a kiskutyák valamiért nekem nem tűnnek valami egészségesnek és boldognak. Valamint amikor először rájuk néztem nem egy tipikus Labi nézett vissza rám... Különben is egy Labi ára 100-120 ezernél kezdődik... Inkább egy megbízható kennelből vegyél kutyust!

2014. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
A regisztrációs lap arra szolgál, hogy beleírják a kutya adatait, szüleit, chip számát, stb. Azok a kölykök kaphatnak ilyen lapot, akik törzskönyves szülőktől származnak, de nincs meg a szülőknek a tenyésztéshez minden papírjuk. Ezzel a papírral nem lehet kiállításra nevezni a kutyát, nem lehet tenyészteni vele, semmire sem jogosít fel. Ha jól tudom akkor ki lehet neki váltani a származási lapot, ha a kutya 1 éves kora után megszerzi a kötelező eü szűréseket és ha átmegy a tenyészszemlén, illetve a fajtaklub által előírt követelményeken. (Javítsatok ki, ha nem így van)...
2014. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél innen! semmiképp! ő egy szaporító!!!!!!
2014. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sem a környezet sem a kutyák nem meggyőzőek.Nem is hasonlítanak labira.
2014. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!