Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton kaparja a vádlimat,...

Folyton kaparja a vádlimat, jön utánam. Mit tegyek? Mi a baja?

Figyelt kérdés
Az 5 éves extra mini yorkshire terrierem folyton kaparja a vádlimat,jön utánam. Már van friss vize,játszottam vele és jól megsimogattam. Van kajája,a helye elrendezve. Mi a baja? Mit tegyek? Nagyon aggódok!! :(
2014. ápr. 17. 12:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? Érdekelne a kutyád
2014. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És érdekes,hogy minden nap ki van fárasztva,mert minden nap játszunk vele. És mi látjuk rajta,hogy ki van fáradva!!
2014. ápr. 17. 12:19
 13/23 A kérdező kommentje:
Mutatok képet amint fent leszek gépről,mert telefonról vagyok,és amit fényképezek,nem lehet feltölteni a képfeltöltőkön mert nem jpg formátumú
2014. ápr. 17. 12:21
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Végül is attól is kifáradsz ha egész nap fel-le rohangálsz a lakásban, de azért az mégsem olyan mintha elmennél a barátaiddal futni a Margitszigetre a szabadba. Remélem érzed a különbséget.

Azért piszkál mert nem érik új ingerek, nincsenek barátai, és egész nap a te fejedet bámulja ami akármilyen szép vagy (megelőlegezem látatlanban is) bazi unalmas egy idő után. Gondolja te vagy a gazdája, csak leesik egy idő után hogy szeretne csinálni valami érdekesebbet is.

2014. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az klassz hogy nagy a kert, de mikor van kutyatársaságban, utcán ahol új szagok, ingerek érik?
2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Vannak más kutyáink is,nem csak ő. A nagyok kint vannak,ha pedig a kicsi is kint van,akkor játszanak. A környékünkön meg nincsenek nagyon kutyák,és nincs olyan,akit ne ismerne. Ha pedig elvisszünk "normálisan" sétálni,akkor minden tőle zeng,mert akármilyen kicsi iis,a hanga nagyon nagy,és megugat mindenkit és minden má kutyát,ha egyáltalán találkozunk kutyákkal
2014. ápr. 17. 12:26
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nevetlen is... Figyelj, mi megadtuk a választ, unatkozik baromira, nincs rendesen lefárasztva (ha le lenne nem csinálná amit csinál), nevetlen, válogatós kis vezér, ha nem fogadod meg a tanácsokat akkor ez van, törődj bele. Ha meg változtatni akarsz akkor ne nyald ki a fenekét, vidd gyakrabban sétálni. Ez gyakran kifogás hogy hát nincsenek a környéken más kutyák, hát akkor nincsenek, attól még el tudod vinni mezőre-tóhoz-akárhova minden nap játszani egy nagyot. Az nem élet neki ha be van zárva.
2014. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Imola Ágnes ***** válasza:
IGEN? MEGUGAT? MÉGIS MIÉRT??? MERT SZOCIALIZÁLATLAN, KÖNYÖRGÖM!!!
2014. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Jaj igen... Azt kifelejtettem,hogy epilepsziás,és volt,amikor kint a szabadban jött rá a roham és úgy rohantunk vele haza. Meg igen... Arról nem hallottatok,hogy minnél kisebb,annál makacsabb? Megtanítottunk neki sokmindent,de szarik a fejünkre,és önfejű. És már mindegy az egész kérdés,mert már tudom mi a baja. Nem,nem sétáltatni kellene. Rohama volt,ezt jelezte. Igen,lehettem volna okosabb is,sorry.
2014. ápr. 17. 12:42
 20/23 anonim ***** válasza:

"minnél kisebb,annál makacsabb"


A túltenyésztett talpnyalód azért makacs, mert nem neveltétek következetesen..

2014. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!