Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan border collie kennel, ahol ausztrálvörös kutyákat tenyésztenek és nagyon jók sportra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Silver Dreams
2014. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Akiknél én láttam ausztrávörös kutyust: Bordermania kennel, Dashing Dawn kennel és a Lucky For You kennel. Hogy sportban mennyire jók, azt sajnos nem tudom.
2014. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

a világon alig akad olyan ausztrál vörös, aki nagyon jó sportra, nemhogy itthon...

ne színre keress kutyát. bordert meg pláne ne.

2014. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Silver Dreams,Lucky for you,Dashing Dawn a legjobbak.
2014. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat nézegettem, érdeklődtem rengeteg kennelnél, mert én is ausztrálvörös munka bordert akartam, de rá kellett jönnöm, hogy ilyen nincs. Sportban kiemelkedő kennelben nem volt ilyen színű. Amelyik kennelben volt, ott pedig max hobbi sportra jók a kutyák, de élsportra semmiképp. Így lemondtam róla és FF lett.
2014. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor én is lemondok erről a színről és maradok a fekete fehérnél.

2014. ápr. 17. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Silver Dream többször elhangzott hibásan. Abban a kennelben ausztrál juhászkutyát, nem pedig border colliet tenyésztenek. Aki nem ért hozzá, ne adjon tanácsot, ez két különböző kutya fajta...

(Én nem tudok a kívánalmaknak megfelelő kutyust itthon, sajnálom.)

2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha esetleg nagyon ragaszkodsz a színhez, külföldön már vannak egészen sportos ausztrálok... de nem sok, az tény.
2014. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Real Pearl egyébként ami ugyanahhoz a tenyésztőhöz tartozik, mint a SD, ott most születtek ilyen színben kiskutyák, nem tudom, hogy van-e még belőlük. Ők mondjuk show kennel.
2014. ápr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Maradok a fekete fehérnél, nem olyan fontos a szín, csak border legyen!:D

2014. ápr. 18. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!