Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények/tapasztalatok a...

Vélemények/tapasztalatok a Lucky for You Border Collie Kennelről és a Rednalf Border Collie Kennelről?

Figyelt kérdés

Olyan embereknek várom a válaszát akik ott fogadtak örökbe border collie kölyököt.

Előre is köszönöm.



2014. márc. 17. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném hogy valaha is bármelyikből adtak volna örökbe.
2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
miért?
2014. márc. 17. 20:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Onnan venni szoktak. Nagyon jók bármiben segítenek többször szűrt minőségi kutyáik vannak. Jó áron. Kedves a tenyésztő.
2014. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csal azért írtam úgy, hogy örökbefogadás mert az sokkal szebb mint a megvásárlás

:D

És köszönöm.

2014. márc. 17. 20:44
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Csak épp nem ugyanazt jelenti.... :oP


Attól függ milyen célra. A Lucky for Youból nagy eséllyel kaphatsz szobadísznek is jó, border collienak kinéző, ám viselkedésében nyomokban tartalmazó kutyát. Ahogy mondani szokták, szép, de nem túl okos. Ha az a cél, h mindenki megcsodálja, akkor a legjobb választás.


Rednalfból két jobb képességű kutyát ismerek. Jómagam azért nem vennék innen sem.


Ellenben az tagadhatatlan, h mindkét kennelből egészséges kutyát fogsz kapni, illetve mindkét tenyésztő korrekt.

2014. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Elnézést...

Nekem a Lucky for You kennelből van és igen okos kutya... Okos,gyorsan tanul sportolni járunk együtt és nagyon jól dolgozik amellett élvezi is a munkát.

3. voltam.

2014. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját kutyája a legszebb, legokosabb - ezen kár vitatkozni... ;o)

Érdemesebb objektívebb eszközökkel nézni ezt, pl sporteredmények. Érdekes h nagyon sok kiskutya született már a LFY kennelben, sporteredménye még sincs egynek sem, pedig nem eggyel sportolnak...én is találkoztam már nem eggyel versenyen. Egyetlen egy volt amelyikben láttam eddig fantáziát.

2014. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok ajánlani jó kenneleket budapesten vagy somogyban?
2014. márc. 18. 21:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam h a LFY nem jó...csak azt h én nem vennék onnan. Kérdés mire kell neked a kutya?
2014. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne nekem sportolni és kiállításra kéne
2014. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!