Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan harcikutya ami...

Van olyan harcikutya ami megöl egy Amerikai Pitbull Terriert?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert össze akarom őket verekedtetni,csak kíváncsiságból!

2014. ápr. 17. 17:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Ez attól is függ, mekkora az állatban az életben maradási ösztön.

Én meg nem azért kérdezem, mert kötözködni akarok, de ha nem akarsz harcoltatni, hogy jutott ilyen az eszedbe? :)

2014. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Van az osztályban egy olyan akinek pit-je van és menőzik vele, nekem pedig eszembe jutott a kérdés, hogy megmondjam neki van Nála erősebb is, vagy valami ilyesmi :D
2014. ápr. 17. 18:07
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan harcikutyára gondolsz, akkor nem tudok mit mondani.

A Pit (bárhogy is nézzük), a legjobb harci. Persze ez sok mindentől függ, főleg neveléstől.

De ha nem csak harci kutyákat nézzük, akkor tudom mondani a Kangalt. Bátran állíthatom, hogy szétszed bármit.

2014. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Szóval egy kangal legyőzne egy pit-et szemtől szembe? O.o
2014. ápr. 17. 18:20
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
A pitbullnak a kaukázusival és a magyar kuvasszal szemben sincs sok esélye, illetve kevésbé ismert, de a komondornak sem tud ártani.
2014. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes lehet a KÁJ is.
2014. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
77%

Ha a kangal "szétszed bármit", nem tudom, miért nem az a legelterjedtebb viadalos kutya a pit bull helyett.


Igazából ez egy gyerekes kérdés és csak gyerekes választ lehetne adni rá. Ha az érintett elvinné a kutyáját harcoltatni, nagyon hamar rájönne, hogy bizony vannak az övénél keményebb kutyák is, profin odakészítve.


Hogy melyik fajta nyerne egy másik fajta ellen, azt nem lehet megmondani, hiszen a fajta csak egy dolog, azon belül ezerféle lehet az adott kutya jelleme, nyerni akarása, erőnléte, képzettsége, tapasztalata.

2014. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem csak érdekel, egyb. mindegy hogy harci kutya vagy nem,csak le tud e nyomni egy pitet harcban?
2014. ápr. 17. 18:28
 9/42 anonim ***** válasza:
83%
Egy káj, egy kuvasz, egy komondor, egy kangal, egy kárpáti pásztorkutya, egy mioritic vagy egy tibeti masztiff is gond nélkül kinyiffant egy pitet.
2014. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
A komondor az tuti. Lomhább ugyan, de a pit meg se tudná fogni csak a szőrt nyelné. Nem véletlenül küldték ezt a fajtát a farkasok ellen, amikor az el akart fogyasztani 1-1 báránykát.
2014. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!