Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ekkora kullancsinvázió van?...

Ekkora kullancsinvázió van? Mindenki kutyájában kullancs van :/ Ki merre lakik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 10:34
 1/8 anonim válasza:
Románia. Tegnap szedtem ki egy kullancsot a kutyámból
2014. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. És várható is volt. Nem voltak nagy mínuszok, hogy némileg ritkítsa az állományt. Plusz szaporodnak, hála annak, hogy nincs természetes ellenségük, sem az ember nem irthatja.
2014. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én Zala megyében lakom és itt is van kullancs minden kutyában.

Ez azért van mert nem volt hideg a tél és így nem pusztultak el a kullancsok.

Ez lesz a szúnyogokkal stb.

2014. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fantasztikus :( köszi a válaszokat! akkor feltöltöm a cseppkészleteket, kissé elhanyagoltam így a télen.
2014. ápr. 18. 10:45
 5/8 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Románia, kullancsinvázió 1000-el. Amit javasolni tudok: mináségi csepp, minőségi nyakörv, és NEOSTOMOSAN. Fertőzött helyen való séta előtt átfújod vele, és nem lesz gond. Mi mindíg ezt csináljuk, ha olyan helyre megyünk ahol sok a kullancs. A neostomosan olcsó is, nem toxikus, én is be szoktam fújni vele a ruhám, és a takarót, amit leterítek. Ami fontos, hogy a felhigított neostomosan csak 1 napig hatásos, utánna újjat kell higítani. Tapasztalataim szerint fél egy negyed liter elég egy nagytestű kutyára, ha ilyen permet-flokonból fújod rá. A higítatlan neostomosant tárolhatod fecskendőbe.
2014. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.


Íme : [link]


:(

2014. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uhh :( ez tényleg nem vicc. insecticide 2000 van itthon, fressnapfban vettem még tavaly, ezt tényleg szokták fújni kutyára is?
2014. ápr. 18. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapest. Jártunk többször a Margitszigeten és a Városligetben is, bokrokba ugyan nem engedem a kutyát, de a magas fűben sokat csörtetett és eddig (remélem így is marad) nem találtam benne....Pedig a szigetre nagyon mondják, hogy fertőzött. Igaz, én Spot ont, bolha/kullancsriasztót használok (Héry, előtte Fypryst).
2014. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!