Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az alternatív...

Szerintetek az alternatív kezelések lehetnek elég hatékonyak?

Figyelt kérdés
A kutyámnak folyton gondja van az állkapcsával és eddig nagyon sok gyógyszert kapott (szteroidokat stb.). Már nem szívesen adatok neki ilyen gyógyszereket. Gondoltam, elmegyek Pata dokihoz, aki természetes módszerekkel gyógyít. Szerintetek lehet elég hatékony?
2014. ápr. 18. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Patadokiról nekem a személyes tapasztalatom nem pozitív, de ismerek olyat, akinek igen. Ami az alternatív módszereket illeti: a kutyám mozgásszervi problémáira egy ideig (míg túl súlyossá nem váltak, kb. két év), felváltva sikeresen alkalmaztunk homeopátiás tablettákat, gyógynövényeket, hidroterápiát és akupunktúrát. Mágnesterápiát is próbáltunk, a matracos készülék nem működött nálunk, de a henger alakú igen. Úgyhogy én ezeket tudom ajánlani.
2014. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!