Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom, tilos a fülkupír, de...

Tudom, tilos a fülkupír, de van valami "alternatív" módszer, hogy felálljon a füle?

Figyelt kérdés
4 hónapos. Már többször gyulladt be neki, voltunk dokinál, de semmi komoly, egyszerűen érzékeny a füle. Mondta, hogy már nem lehet vágatni, pedig indokolt lenne. Oké, nem lehet, a szabály az szabály. De akkor mit csináljak vele, hogy felfelé álljon legalább? Mesélték, hogy régen wc papír gurigát raktak rá... Ez tényleg így van?
2013. okt. 10. 09:00
 1/8 sippara ***** válasza:
92%
Keress egy normális orvost, aki tisztában van vele, hogy egészségügyi indokkal engedélyezett a kupírozás.
2013. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sipparánál a pont, egészségügyi okból engedélyezet a vágás. Mutasd meg másik dokinak.
2013. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

nah azért akkor indokolt ha a doki úgy gondolja hogy javít az állapotán...


Nekem az egyiknek is folyamatosan gyullad a füle, mondta is hogy ha nagyon akarom felvágják a fülét de nem valószínű hogy jobb lesz. Mert nem biztos hogy azért gyuladt a füle mert lóg hanem lehet még csomó kiváltó ok.. lehet pont allergiás valamire azon meg nem segít ha nincs füle..

2013. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Ha már ennyi idősen visszatérő a fülgyulladás, a dokinak eszébe sem jutott némi mintát venni a fülből, hogy labort csináljanak?

2013. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csinaltak, de semmit nem talaltak. Ambull-dogo keverek. Talan vmi masztiff is lehet benne. Nem vallalja a fulvagast, mert tilos.
2013. okt. 10. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
én egy allergia tesztet is csináltatnék. Idősebb korban a fül már lassan gyógyul és nem biztos hogy megéri a szenvedést.
2013. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most hogy áll a füle? Teljesen fekszik?

Bűzmirigy megnézve?

2013. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Quadral ***** válasza:
Ha dogo keverék, akkor nagy eséllyel allergiás. Mivel etetitek?
2013. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!