Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 honapos kolyokkutyam szaja...

5 honapos kolyokkutyam szaja budos lett egyik naprol a masikra!? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Eddig olyan kolyokkutya szagu volt a szaja, es kb 3 napja hogy budos lett.. ez mitol lehet? arra gondoltam hogy azert mert most valtja a fogait vagy pedig azert mert kezd felnoni. ugyanazt a tapot eszi ugyhogy szerintem az nem lehet a baj.
2014. ápr. 18. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Meg kéne nézetni egy állatorvossal. Lehet fogkő, de lehet hogy valami más a gond, pl az ember szája is büdösebb ha mondjuk lázas vagy náthás (mint pl nekem).
2014. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Az nem lehet, hogy egyszerűen összeevett valami büdöset? :)
2014. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez lehet a cukorbetegség jele is, vagy ahogy előttem írták, fogkő. Nem iszik mostanában többet? Ha a pisije színe áttetsző, akkor nagy valószínűséggel az. Ismerősöméknél is így kezdődött.
2014. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tuti nem fogkoves :) lehet megevett valamit a parkban, de 3 napja ilyen budi :S nem tunik betegnek, nagyon hiperaktiv. lehet kicsit megvan fazva, de attol lenne budi a szaja?:S
2014. ápr. 18. 17:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem iszik sokat, enyhen sargas a pisije. :)
2014. ápr. 18. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyomrával van gond. Talán nem zár rendesen a gyomorszája. Megkérdezhetem, honnan van a kutyus?
2014. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne szórakozzatok már, ez elég egyértelműen fogváltás. Ilyenkor a vér, ami kijön a fogacskákkal rohadt büdös lehet.
2014. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!