Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havonta mennyibe lenne egy...

Havonta mennyibe lenne egy Akita Inu?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fajtiszta akita kutyát(japán) és van is rá lehetőségem(ingyen kapnám meg,könyv nélkül).

De csakis akkor ha minden lehetőség adott lenne a kutyus számára.

Nagy(3-4 emeletes) kertes családi ház.

Igazából az érdekelne,hogy kb havonta mennyit vinne el a kutya? Itt gondolok az oltásokra,ételre,tisztálkodó szerekre stb. ?


2014. ápr. 19. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
az első év egy közepes testű kutyánál cc: 50 -150 000.-ft . az oltások és más állatorvosi költségek, a kullancs és más parazita elleni szerek, a játékok, pórázok,nyakörvek,stb, és a kaja :) na az napi 500.-ft-tól akár napi 1500.-ft-ig elmehet . ebbe mindent beleszámoltam nemcsak a táp árát, hanem pl :kakis zacsik,az ivóvíz ,a mosogatásra fordított idő, a lábmosásra használt víz,sampon,törölközők,stb mosása, és sok minden amit nem említettem. és még sok-sok minden más !
2014. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy hónapra elegendő kutyakaja az úgy kb mennyi lenne? azt tudom,hogy a mennyiségre nem,inkább a minőségre kell jobban odafigyelni
2014. ápr. 19. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapra kb 10-15 kg kell,attól függ kap e mellé mást is,vagy csak ezt eszi.Nekem az akitám havonta kb 20-25 ezer forintba van benne.Ebben csak a kaja van benne. Ezenkívül járunk kutyasuliba,kap játékokat is.
2014. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kb. 20/hó. törzskönyv miért nincs?
2014. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van törzskönyv,kiállítási kutyáról van szó.
2014. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha törzskönyves kutyáról van szó ami kiállításokra is megy akkor megértem a 20-25 ezer forintot havonta :) Nekem tudnátok segíteni?Akita Inu kutyát keresek úgy 40000 forintért és nem kell törzskönyv meg semmilyen kenel nem szükséges se bajnok szülők.Azt se bánom,hogy ha van egy kis színhibája :)Nagyon szeretnék egyet és ha lehet akkor Jász-Nagykun-Szolnok megyében legyen és a vele szomszédos megyékben legyen.Előre is köszönöm!
2014. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!