Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanziót tudsz ajánlani...

Kutyapanziót tudsz ajánlani Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Normálisat, és ne a dogmopolite-ot. Ott voltunk már de nincs jó benyomásom róluk.
2014. ápr. 19. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az egyéni képzést nem tudom mennyi, de van azt tudom, de az nincs benne az árban. Mivel több elkerített rész is van, így a kutyák jól elszeparálhatók, így azok a kutyák akik kompatibilisek egymással, azok a nap nagyrészében ki vannak engedve. Akik nem, azok meg forgó rendszerben vannak kinn. Ezt azért tudom, ennyire mert amikor pont voltunk megnézni, éppen akkor cseréltek turnust :D és rákérdeztem, h ez miért.

Egyébként milyen kutyusod van?

2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom hogy nincs benne az árban, de csak ennyit találtam: "Egyéni foglalkozás I. (mezőn, apport tréninggel)



Napijegy 1 alkalomra 3500 Ft/ alkalom "


Na most ez vajon egy óra vagy mennyi? Mert azt nem írják...

Németjuhász a kutyus, és igényli a foglalkozást. De akkor majd kifaggatom őket, hogy van ez. De akkor szerinted normális a személyzet? Mondjuk nyilván, ha már sokadszorra viszed a kutyákat oda. De például nekem annyian nyomták a dogmopolite-ot, hogy az a legjobb meg stb. hát nekem ez nagyon nem úgy tűnt a tapasztalatok alapján. Ha gondolod privátban megírom....

2014. ápr. 21. 20:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Időt nem tudok, de tapasztalatom szerint egy kutya nem is tud 1 órán át koncentrálni.


A dogmopolite-ot nem ismerem, hallottam ugyan h létezik, meg h nagyon felkapott, de személyes tapasztalatom nincs. Azt meg tudom mondani, ha megírod h mi nem tetszett ott, h itt úgy van-e vagy hogy hogy helyette.

Itt nagyon rendesek. A kutyák szeretnek ott lenni, ez látszik rajtuk amikor visszük őket.

2014. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze nem egy órán keresztül folyamatosan, de én például úgy szoktam hogy elindulunk, csináljuk az engedelmes gyakorlatokat egy darabig, aztán hagyom sétálni szimatolgatni, aztán folytatjuk és így tovább. Házhoz jár a kiképző hozzánk, vele is úgy szoktuk hogy feladatok, aztán megjátszatjuk mikor már kezd szétesni és utána újra tud figyelni. Ő is egy órát szokott velünk foglalkozni. Privátban írok még.
2014. ápr. 22. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!