Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit fog változni ivartalan...

Zowie kérdése:

Mennyit fog változni ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
8 éves kan kutyáról van szó, pénteken lesz ivartalanítva egészségügyi okok miatt. Az érdekelne, hogy pórázon való sétálásnál nyugodtabb lesz vagy ugyanúgy fog cikázni ha számára érdekes szagot talál, és ez mennyire fogja befolyásolni a teljesítményét (pl húzatásnál), fog-e csökkenni a kitartása, lelkesedése? Nem kell írni, hogy nézzek utána, mert több helyen is olvastam, hogy nem változik a játékossága, személyisége, de a tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert az ismeretségi körömbe nincs ilyen.
2014. ápr. 22. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

8 éves kutya már nem változik vagy csak nagyon nehezen. Örökérvényű igazság, hogy rögzült szokásokon nem változtat az ivartalanítás.

Ez tapasztalat, bár szerencsére nem saját (anyósomék kutyája lett 7-8 éves korában ivartalanítva).

2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 8 éves szukám ivartalanítás után elkezdte 2. gyerekkorát :D nagyon feszabadult, lecsillapodott a sok hülye hormon, és újra vidám, élettel teli kiskutya.
2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy marad olyan amilyen, bár annak örültem volna ha sétánál kicsit nyugisabbá vált volna és a gerincem a helyén marad de majd jól le lesz fárasztva:)
2014. ápr. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!