Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a husky-m, mit tegyek?

Nem eszik a husky-m, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már két napja nem evett a husky-nk. Kedve rendben van, egészséges. Mit tegyünk?

2014. ápr. 23. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

7-es vagyok. Így már megértem. Ha egyszer szívesen megeszi, de aztán finomabbat kap és másnap már finnyázik rá, akkor igenis egye meg.


Nálunk nem volt sosem ilyen probléma, belediktáltam mindent, de volt olyan táp, amire csak nézett fél percig, szagolgatta, turkálta és aztán ette csak meg, holott nagy zabagép, na, azt a ápot leváltottam és most megint úgy eszik, mint egy disznó.


Egy-egy falatot szokott kapni az én kajámból is, de ez sosem okozott olyan problémát, hogy a vacsoráját ne egye meg emiatt, illetve jutalomfalatnak is tápot használok, szóval arra se lehet fogni, hogy parizert enne egész nap. Egyszerűen csak volt olyan táp, ami nem ízlett annyira, ezt lecseréltük és ő is boldog, meg én is.

2014. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat! Igen nálunk is ez a helyzet, hogy mindig valami finomabbat tettem rá hogy megegye. és már a főtt hús se kellett neki csak a főtt csirke hús....


Biztos befolyásolja a meleg meg hogy nincs annyira lemozgatva, de többször csinált már ilyet és muszáj visszafogni. Jó súlyban van nagyon. Annyi a gond, hogy néha savasat hány. Ezért kap finomakat

2014. ápr. 23. 17:28
 13/14 Akiteki ***** válasza:
68%
A kutyák hamar és könnyen hánynak. Nem kell vele foglalkozni, hacsak nem minden jön ki belőle naponta többször. Legtöbbször a túl sok kaja miatt hánynak.
2014. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, ő reggelente kis savat szokott ha nem eszik eleget. De semmi tartalma nincs.
2014. ápr. 23. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!