Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám nem...

Mit tegyek ha a kutyám nem szeret labdázni, semmilyen játékkal nem játszik nem is eszik?

Figyelt kérdés
A kutyám egy spániel és egyszerűen nem játszik.Kiskorában labdázott szeretett enni. minden, Mostmeg.Kipróbáltam a kötélhúzást foci .Mindent és nem tom hogy szoktassam vissza rá. A másik bajom az hogy nem is eszik. Nem fogad el jutalom falatot próbáltam kutyatápot krékert azt se. S.O.S

2014. ápr. 21. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyusod?
2014. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2 éves
2014. ápr. 21. 20:51
 3/18 Legoman ***** válasza:
0%
igen lehet az a baj hogy idős már kutyád mivel nem tudom hány éves ezért csak ezt tudom mondani hogy öreg és fáradt de nincs semmi baja ha viszont fiatal akkor más a gond
2014. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Legoman ***** válasza:
Egy percre rá :D
2014. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%

nincs semmi baj. a kutya nem játékszer.


egyszerűen szeretni kell, ahogy van. ő is úgy szeret téged.(reméljük)

2014. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem eszik?
2014. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Legoman ***** válasza:
de az is lehet hogy előző nap túl sokat evett vagy aznap vagy kullancs van benne a hasa környékén vagy valahol máshol nekem ilyenkor soha nem evett és csak feküdt folyamatosan
2014. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mivel kétéves, idős nem lehet. Erre tippeltem volna pedig. Kullancs nincs benne? Nézzétek át.
2014. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Este mikor etetjük eszik mint más kutya futkározik kergeti a madarakat ennyi. Kiskorában ugrált meg harabdált azóta egyszerűen annyira megkomolyodott . Mindig csak bújik hozzám.Szeretem meg örülök neki hogy bújik csak nem játszik
2014. ápr. 21. 21:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon bolond volt, most múlt két éves, shar pei kan. Ivartalanítva lett már rég. Nekem is feltűnt, hogy mostanában nem olyan bolond, elég komoly lett, ő ugyan még játszik sőt, szeret birkózni, meg hülyéskedni de közel sem olyan mint régen. Egyszerűen átlépett a kamaszkorból a felnőttbe, szerintem nálatok is ennyi a dolog.
2014. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!