Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyesen cselekedett, hogy...

Helyesen cselekedett, hogy megölte a piciket?

Figyelt kérdés

A szomszéd szuka leellett 1 héttel ezelőtt. A gazdája, aki nem mellesleg értelmiségi és akire eddig felnéztem, tüzelésnél nem figyelt rá és ezért lett vemhes a szuka. Mivel nem akarta az almot és elmondás szerint sem pénze, sem ideje nem lett volna a kicsikre, akik amúgy is 'leamortizálták volna' a kutyáját, leütögette őket. Nos, a helyzet az, hogy elnézve az autóját és tudva, hogy milyen beosztásban dolgozik, igenis lett volna pénze arra, hogy megtartja a kölyköket addig, amíg nem lesz gazdájuk.

Engem mélységesen ledöbbentett az eset, mert álmomban sem néztem volna ki a fickóból, hogy ilyet csinál. Nem is tudtam róla, hogy egyáltalán vemhes a kutyája, már késő volt, mikor kiderült, de elmondása szerint akkor sem adta volna oda nekem, mert feleslegesen vesződtem volna velük elmondása szerint. Szerinte mindenkinek jobb így, a picik nem szenvedtek és nem kell egész életükben egy menhelyen rohadniuk.

Azt hiszem egy ideig elkerülöm..

Szerintetek komolyan jobb így? Mondjuk én akkor is mélységesen elítélem ezt.


2014. ápr. 26. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mivel ez állatkínzás BŰNCSELEKMÉNYE,ha van tanú,fel lehet jelenteni.
2014. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Te gyilkos, ne tereld a szomszédra.
2014. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiãba értelmiségi,ha semmi jóérzés nem szorult belé.Meg mégis mennyire értelmiségi az,aki nem hallott még a vemhesség alatti ivartalanításról vagy az altatásról vagy simán lespórolja az árát.Tuskó az ilyen,nem értelmiségi.
2014. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindegy annak a szerencsétlen kiskutyának, hogy elaltatják vagy agyonütik? Az eredmény mindkettő esetben ugyanaz: halál. Csak az egyik ingyen van, a másik pénzbe kerül. Állatkínzásnak maximum akkor nevezném, ha előtte kínozta, vagy nem haltak meg az első ütéstől, de újszülött kiskutyák szerintem igen. Ez van. Még mindig jobb mint az élve elásás. A mi szomszédunk azt csinálta, régen ez teljesen természetes volt. Sajnos.
2014. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mindegy.Az altatás fájdalommentes,míg az agyonütés nem.
2014. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előre megfontolt,különös kegyetlenséggel elkövetett, védekezni nem tudó, ártatlan élőlények lemészárlása az vajon milyen kategória?


Tökéletesen mindegy, hogy értelmiségi avagy tanulatlan az ilyen hóhér...

2014. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!