Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan illik felöltözni...

Hogyan illik felöltözni kiállításra juhászkutyához?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Pasztornak. :D
2014. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emlékezetes lenne :D
2014. ápr. 27. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Na nem is adok en olyan rossz tippeket. :D Egyebkent meg teheted azt is,hogy hasonlo szinekbe mint amilyen a kutyad.Vagy ha a kutyus fekete akkor te feherbe vagy forditva.Nem tudom sose voltam meg ilyen helyen.
2014. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy elegánsabb fekete nadrág, egy elegánsabb blúzzal simán elég. Szerintem nagyon röhejes tud lenni, mikor szoknyába meg nagyon ilyen szűk ruhákba, blúzokba öltöznek, de a körben meg alig bír menni a kutyával egy kört o.O

Nyilván azért ne melegítőbe menjen az ember, de szerintem azért ez nem egy opera, ahova nagyon ki kellene öltözni.

2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az nem zavaró, ha fekete gatyában megyek és a kutya is fekete?
2014. ápr. 27. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De akkor menj más színűbe.
2014. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
100%
De, igen zavaró. Sötét kutyához vegyél világos színű nadrágot és fordítva. Hogy ne olvadjon bele a kutyád színe a ruhádéba. Nem kell nagyestélyi, de egy póló-farmernél azért kicsit normálisabban.
2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kényelmes legyen ,ami passzol hozzád és nem lepukkant.
2014. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!