Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A keverék kölyökkutya arra...

A keverék kölyökkutya arra fog hasonlitani nagy korában akire most kiskorában?

Figyelt kérdés

Szeretnék kutyust venni, de sajnos nincs pénzem nagyon drága fajtiszta ebre. Viszont találtam olyan kölyköket akiknek anyjuk német boxer apjuk pedig amerikai bulldog.

Jelenleg a kölykök között vannak mindkét fajra hasonlitóak. Nézegettem google-ben ugyanilyen korú boxer kölyköket és amelyiket kinéztem magamnak az ugyanolyan mint egy ugyanilyen korú boxer. Én boxer kinézetüt szeretnék, ha már fajtisztára nincs pénzem és a jelenlegi képek alapján hasonlitanak a fajtiszta boxer kutyusokra.

Várom a válaszokat!



2014. ápr. 27. 19:49
 1/6 sippara ***** válasza:
Isten se mondja meg, kifejletten kire-mire fognak hasonlítani a kölykök. Ha nincs pénzed fajtatisztára, két lehetőség maradt: fajtamentés, vagy gyűjtés (ugyanis igen keveseknek van a farzsebében 1-2 százezer forint, a legtöbben gyűjtünk, akár évekig).
2014. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha jelen pillanatban kiköpött olyanok mintha fajtiszták lennének akkor sem biztos hogy arra fognak ütni felnőtt korukban kinézetileg?
2014. ápr. 27. 20:07
 3/6 sippara ***** válasza:
Nem, a keverék kutya ilyen szempontból lutri kölyökként, még megnyúlhat bármije, lehetnek vastagabbak/vékonyabbak/bőrösebbek/kevésbé bőrösek akármilyen részei. Egy a biztos, hogy kutya lesz belőlük :)
2014. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és hogy normális voltál fel vagy pontozva!

Üdv!

2014. ápr. 27. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz fajtamentésnél, rengeteg gazdira váró boxer van ott. Lehet, hogy most arra hasonlít, de még megváltozik, nagysága, testformája, állása minden. Amúgy állatorvosra kajára lesz pénz?
2014. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Schrancdorka ***** válasza:
maradjunk annyiban először hogy a fajtiszta azt jelenti hogy a szülei kutyák.fajtatiszta pedig hogy 2 ugyanolyan fajtából született
2014. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!