Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislány kutya miért imitál...

Kislány kutya miért imitál szexet?

Figyelt kérdés
Egy 10 hetes kislány kutyusunk van, és néha meglepően "jól" mozgatja a csípőjét. Pár napja vettem észre, hogy meg akarja "csinálni" a karomat.. Félreérthetetlen amit művel, és nem kisfiú, ez is biztos. Miért lehet? Benne van az ösztönében a mozgás, vagy mi?
2014. ápr. 28. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten párzó mozdulatra utal, ez náluk a dominancia jelei is.
2014. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Dominancia!

Tiltsátok,mert később gondok lesznek belőle. Egy 10 hetes kölyök ezt csinálja akkor készüljetek fel.


Milyen fajta?

2014. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Még Jó hogy ennyit tudsz a kutyanevelésről mielőtt belevágtál volna.. és vedd az iróniát!

Kutyák dominanciából végeznek hágómozdulatot akár egy élőlényen akár egy párnán mivel csak a falkavezér pározhat egy falkában. Mivel 10 hetes így nincs komoly gond még! egyenlőre csak a határokat feszegeti, de mielőbb olvass utána kérlek a falkavezérségnek hogy későbbiekben se legyen problémátok.

2014. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utánéztünk a kutyanevelésnek előtte, de ez pont kimaradt. Nekem eszembe sem jutott volna, hogy dominánsabbnak tarthatja magát nálunk... Yorki apuka és Havanese anyuka gyümölcse egyébként.
2014. ápr. 28. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha látjátok, hogy ezt csinálja, szóljatok rá, óvatosan tegyétek odébb. Egy idő után megtanulja, hogy nem csinálhatja ezt. Az én szukám is csinálta, de miután rá lett szólva - és meg lett nevelve -, leszokott róla. A kutyád azt hiszi, hogy ő a falkavezér. Ha magadtól nem tudod megnevelni, vidd el kutyaiskolába.
2014. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!