Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyusom vlki segitene?

Beteg a kutyusom vlki segitene?

Figyelt kérdés
Szoval, van egy keverek kutyam kb masfel eves szuka es nagyon lebetegedet egyik naprol a masikra. Tegnap meg ugralt,szaladgalt semmi baja nem volt ma reggel meg mar alig birt fel is allni. altalaban a Tap=okat amiket kap ismerem mindet szal semmi olyasmit nem evett ami gyomron ronthatta volna kiveve anyum adott neki olyan nagy fustolt csontot amit meg edig nem evett soha szal lehet hogy attol lett roszul? egesznap laza volt alig bir jarni, elakartam vinni allatorvosnal de nem akar jonni lefekszik s nem mozdul. Tudna valaki hogy mit tegyek? Ja es amugy hanyot is valami sarga nyaladekot vagy mit [ tudtommal az az epejerol van ] viszont a szekletevel semmi gond nincs. Valaki tipp hogy mit tegyek mig egy picit helyre jon hogy orvoshoz is vigyem?
2014. ápr. 28. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Taxiba, autóba be és sürgősen vidd állatkórházba ez nem várhat!!!!
2014. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha láza van hívd ki az állatorvost, mert nem biztos, hogy csak a nehéz kajától beteg! Kullancs nem volt benne mostanában?
2014. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
állatkórházba vidd, ne hívj dokit!!!! Valószínűleg kullancsfertőzés első tünetei ezek! Nagyon gyorsan kórház ahol megmenthetik az életét! Minden perc számít! NE hívj állatorvost mert csak a pénzed viszi el de nem feltétlen marad meg a kutyus! Nagyon fontos, hogy minél előbb vidd kórházba, mert ott vannak olyan műszerek amivel egyértelműen ki tudják mutatni, hogy mi a baja és nem kísérletezgetnek vele!
2014. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kinti kutya? Mérgezés?
2014. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tud járni, tegyétek egy plédre, azt felemelve el tudjátok vinni orvoshoz!
2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jo lehet tuloztam egy kicsit..tud jarni csak nincs kedve ahogy lattom
2014. ápr. 28. 17:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja es amugy semmi abszolut semmi csipes nincs rajta at neztem legalabb 3x az egesz szoret meg testet..s latszana ha kulancs csipese lenne mert feher szore van alig vn benne egy kicsi fekete
2014. ápr. 28. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Amint azt mondjuk vidd orvoshoz, érdekes módon egyből nincs is olyan rosszul...
2014. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha most beteg a kutyád, az lehet akár egy 1 hete belement kullancstól is. Annak nincs nyoma.

A csonttól nem kellene lázasnak lennie.

Olyan pedig nincs, hogy egy kutyűát ne lehessen orvoshoz vinni, mert nem akarja.

2014. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg..kosz a tippeket. Kullancs volt benne es kiszedtem egy csipesszel, kicsit verzet utana neki mert a mellkasan volt de ahogy eszre vettem kezd valamivel jobb kedvu lenni, lenyeg holnap biztosan elviszem a dokinkhoz mert sztm kell adjon valami fertotlenito szert vagy injekciot neki nehogy valami baja legyen.
2014. ápr. 28. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!