Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok 2...

Milyen kutyát ajánlotok 2 kuvasz mellé?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és szeretnék egy kutyát.

Jelenleg van két elhanyagolt kuvaszunk, gőzerővel dolgozom rajtuk. Jövőhéttől elkezdik a tanulást :)


Viszont szeretnék még egy kutyát. Lehet néhányotoknak lesz ellenvetése, nem érdekel. Kell egy harmadik kutya. Meg amúgy is, nyár közepe,vége fele vennénk meg.


Na szóval, a kritériumok


- tanulékony (egyedfüggő, de én általánosságba kérdem, a kuvaszok elég makacsok, érthető okok miatt)

- a szőre mindegy

- közepes vagy nagy magasságú, de inkább közepes

- kinti kutya

- napi 2x séta,

- napi 30p-1 óra tanítás

- napi 1óra játék


Én a következőkre gondoltam, ők kinézetre tetszenek, nem néztem utánuk: border collie,berni pásztor, golden retriver,skót juhász


Persze emellett szívesen várok mást is.



2014. ápr. 28. 16:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok otthon és tud "ismerkedni" akkor jó. :) A lényeg, hogy kellően lefáraszd, ne legyenek fölös energiái.
2014. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
NÉMETJUHÁSZ az tanulékony, kint lehet tartani, közepes-nagy a mérete, szeret játszani és elvan más kutyákkal pl. a kuvaszaiddal. :)
2014. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Na igen, eltértünk a témától, köszi :)
2014. ápr. 28. 20:58
 24/30 Schrancdorka ***** válasza:
egyértelműen golden retriever!
2014. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

bordert semmiképpen sem ajánlom, túl sok lenne az a már meglévő két kutya mellé. valamelyik mindig rosszul járna.

igazából nem értem minek neked még egy kutya, hisz van kettő, akikkel még annyit foglalkozhatnál... 2 kutyával egyszerre is kemény, de hárommal... ha nagyon muszáj, akkor golden szerintem, már ha tudsz megfelelő egyedet találni.

2014. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Lablador.Én is 12 vagyok van 2 kuvaszom és egy labladorom.Tényleg!!!

A lablador most már öreg,úgyohgy nehézkesen megy,de egyébként imádja az elsoroltakat,vizsont szerezz be neki egy kb. 1m2-es medencét.

2014. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
F vagy L?
2014. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Fiú, de ez a névből kiderül, nem? Csak elkel venni a két h betűt és kijön a valódi nevem :)
2014. máj. 3. 18:51
 29/30 anonim válasza:
Ha van 2 elhanyagolt kutyád/kutyátok foglalkozz azokkal, kihívás lesz, de legalább lesz motivációd, kutyáknak is jobb lesz. 2 kuvasz mellé amúgy se lehetne megfelelő kutyát találni. De ha választasz mindenféleképpen menhelyi kutyát! Sokkal hálásabbak.
2014. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Milyen kutya 2 kuvasz mellé?...


HARMADIK KUVASZ!!! :D

2015. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!