Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkie kiskutyám aki...

Van egy yorkie kiskutyám aki 10 hetesen kb.1,3 kiló. De nem is nagyon mozgott, mostmár viszont igen. Ez normális vagy kevesebbnek kellene lennie?

Figyelt kérdés
Az anyuka 2-3 az apuka1,5. Nem néz ki kövérnek és egyáltalán nem nagy. Másik, hogy a fejen már lassan teljesen szőke szőr van. Eznormális vagymég változik? Az anyuka egy nagyon világos drágaság volt.Hozzá teszem,hogy nem az érdekel hogy mini lesz vagy sem mert én normáliskutyát vettem. Csak féltem,nehogy elhízzon vagy valami baja legyen.Hány kiló lesz kb?

2014. ápr. 28. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
A yorkie átlagos súlya 2-3 kg, de mivel még nem kifejlett, ez változni fog. Biztos, hogy fajtatiszta yorkie? Mutatnál róla egy képet?
2014. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Láttam az anyukát és a többi kiskutyát is. Szerződést írtam alá.
2014. ápr. 28. 19:08
 3/20 anonim ***** válasza:

Akkor chipje és törzskönyve is van... az a helyzet, hogy a yorkiek igen sokfélék. Láttam olyat, amelyiknek a feje teteje szürkés volt, de olyat is, amelyiknek barnás inkább. Itt nézd meg a galériát :)

[link]

2014. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bármennyi lehet.

Kitől vetted? Melyik tenyésztőtől?

Küldj képet és segítek :)

2014. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mindjárt rakok fel képet. 50 ezer volt. Törzskönyv nincs csak szerződés. Már nagyon sokan vittek tőle kutyát
2014. ápr. 28. 19:18
 6/20 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Itt van a kis drágám. Ezek kb másfél heteskèpek. Nem változottsemmit csak annyit hogy már lassan felállnak a fülei. De én nem ragasztom mert nem kínzom.

2014. ápr. 28. 19:39
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem sok ha 1,3 kilo a kiskutyád.6 honapos korára eléri a felnott sulyát.Ha finoman végig huzod a kezed az oldalán és érzed a bordáit akkor nem kövér.A fején meg minden yorkinak ugy néz ki a szöre ahogyan a te kiskutyádnak igy változik a szöre,olyan mintha oszulne.Nagyon szép kis yorkid van.
2014. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Szóval egy nagyon termékeny szaporító....50 ezerért nincs yorki,törzskönyv nélkül meg nem fajtatiszta.

Ez talán a "jobbik" szaporító,akit valamennyire érdekelnek a kutyái,csak épp még mindig nincs benne annyi,hogy több pénzt fektessen a kutyákba,és normálisan tenyésszen.


A színe így zsákbamacska,mivel nem fajtatiszta...

2014. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az anyuka törzskönyves kutya az apuka meg egy kissebb yorki kutya. Hogy annyira keverék lenne azt erősen kétlem. Lehet hogy nem teljesen tiszta mert ugyebár a felmenőit Nem láttam de biztos hogy nem egy utcáról össze szedett kutyával párosították.Azért mert nincs törzskönyve nem biztos hogy mindenfajta keverék a kutya. Egy drága tenyésztő ajánlott nekem egy extra mininek hìrdetett kutyát 120 ezer forintért. Na azt vegye meg aki szeretné. Már ők sem egészséges kutyák tenyésztésére mennek. És azért meg nem fizetek ki annyi pénzt mert van egy törzskönyve.
2014. ápr. 29. 17:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Pedig a törzskönyv az kell. Anélkül csak egy fajtajellegű keveréked van.
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!