Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 9 hónapos cicánál normális...

Egy 9 hónapos cicánál normális az, ha csak 2 kiló?

Figyelt kérdés
Ráadásul félperzsa, a perzsák pedig tudtommal nagytestűek és kövérkék.
2010. jan. 3. 13:04
 1/7 anonim válasza:

Szerintem normális ! Egy kifejlett macska 3-4kg kell legyen de ő még kicsi

:D

2010. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kicsi. Nekem a 8 hónapos házicicám (mondjuk van esélye hogy van benne perzsa) 3 kiló. Azt mondta a doki hogy ennyi idős kor után már nem is nagyon fog nőni. Ő lánycica, nála ez normális méret. Teljesen átlagos. Viszont a 2 kiló szerintem nagyon nagyon kevés...
2010. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő is lány cica. Nem néz ki soványnak, ha simogatom, akkor nem érzem, hogy kint lenne a bordája. A testmérete teljesen normális.
2010. jan. 3. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:

egy fénykép többet mondana. de elég kevésnek tűnik.

féregtelnítve van?

2010. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Féregtelenített. Lakásban van tartva. A fénykép szerintem nem segítene, mert hatalmas a bundája, azalatt nem látszik szinte a cica :)
2010. jan. 3. 22:24
 6/7 A kérdező kommentje:
*az alatt
2010. jan. 4. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok (tegnap 20:50)

Utánanéztem, mert édekelt.

A nőstény cicák 9 hónapos korukra érik el a kifjelett súlyukat. Ideális testsúlyuk 2,5-5 kg között mozog.

Úgyhogy ő nagyon picike.

De ha nem érzed hogy vékony lenne, akkor nincs semmi gond ő egyszerűen csak minimacsi. :)


Kár hogy a cicáknak nincs testtömeg index kalkulátor... Eszeveszetten kerestem, de nem találtam sehol.

2010. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!