Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyáztak már mások a kiskutyá...

Vigyáztak már mások a kiskutyátokra?

Figyelt kérdés
Elutazunk pár napra Ausztriába.A 4 honapos kiskutyámra a szuleim fognak vigyázni,otthon náluk.Tudom ,hogy jo helyen lesz ,de mégis ugy aggodom.Ti voltatok már ilyen vagy hasonlo helyzetben??Nem sirt?Nem rontották el?

2014. ápr. 28. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam ilyen helyzetben, ugyanis nem utazom el, ha van kutyám. Pláne nem akkor, mikor még ilyen kicsi.
2014. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van kutyánk. Szüleimnél - ami szinte a második otthona - van, ha nyaralni megyünk. Neki az a nyaralás, imádja a macskákat kergetni ott....

Szerintem ne parázz, nem lesz semmi baja. Jó helyen lesz.

2014. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, attól, hogy van kutya, el lehet pár napra utazni, ha biztosított az elhelyezése.

Nekem is van kutyám, de sokszor kénytelen vagyok elutazni. Anyukámék ellátják őket mindennel, szeretik őket, ugyanakkor és ugyanannyit vannak az udvaron.....

Nem fog nagy törést okozni az életében, főleg, hogy nem több hétre mentek el.

Előfordulhat, hogy sírni fog, de túl fogja élni.

2014. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,azért megnyugodtam picit.Amikor elhoztuk 8 hetesen ,nem sirt egyszer sem, ott volt mellettunk a kis ágyában csendben.Anyának elmondtam mindent,mit és mennyit ehet mit szabad neki és mit nem.Az elso kis szoba kutyánk,nagyon megszerettem.Annyira ragaszkodik hozzám,elég ha megmoccanok már fent van és figyel ,ha felkelek már jön is utánam.Ha hivom ugy szalad és ugrik az ölembe.Nagyon fog hiányozni.
2014. ápr. 28. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nyáron elutazunk legalább 2 hétre és addig a nagymamám vigyáz a kutyámra. Már kis kora óta így van és már megszokta. Nem mondta a nagymamám hogy sírt volna vagy szomorú lett volna, minden nap játszott vele, 1-2x el is vitte sétálni és nem rontotta el. Szerintem nem kell aggódj a kutyád miatt. Biztos vigyázni fognak rá! :) És nem is baj ha szokja a távolléted.
2014. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltunk nyaralni 1 hetet külföldön, és mivel nem tudtam megoldani az utaztatását így a kutyát addig a tenyésztőjénél panzióztattuk. Szerintem engem jobban megviselt a dolog, mint őt :)
2014. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2014. ápr. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!