Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Uszkár kiskutyám van, szeretné...

Babu2001 kérdése:

Uszkár kiskutyám van, szeretnék neki egy olyan szájkosarat vásárolni ami nagyon kényelmes és bisztonságos a kutyusomnak. Tudnátok segiteni esetlek?

Figyelt kérdés
A válaszok köszönöm!
2014. ápr. 28. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el kisállatfelszerelési boltba, és próbáld rá. Az eladó biztosan segíteni fog. Mennyi idős?
2014. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nagyon kényelmes még az ilyen-olyan bélelt sem lesz, max olyan amit megtűr. mire kell? harapás ellen, vagy csak tömegközlekedni? mert nekem utóbbira egy alul hálós van, szájkosárnak gyakorlatilag alkalmatlan, de így nem szólnak és nem zavarja annyira a kutyát, mert levegőzik.
2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Harabás elleb szeretnék valami olyasmit ami nagyon kényelmes és megbizható :)
2014. ápr. 28. 21:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam " ellen"
2014. ápr. 28. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen rendes kosarasat vegyél, olyat, amiben tud lihegni rendesen (azt a másikat, ami úgy működik, hogy összeszorítja a kutya pofáját, be kéne tiltani, hisz mint tudjuk, a kutya lihegéssel hűti magát).

A kutya meg tudja ezt szokni, de kétlem, hogy létezne "nagyon kényelmes" szájkosár. De gondolom, nem egész nap lenne rajta.

2014. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze csak sétánál lenne rajta tudnátok valamilyen márkát ajánlani lihegös kutya szoval az egy fontos szempont.
2014. ápr. 28. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Innen tudsz választani tőbb féle anyagú szájkosarak közül:

[link]

2014. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor bőrt keress szerintem, a fém nekem kicsit durvának tűnik (azzal is tud kár okozni a kutya), de a legegyszerűbb az lenne, ha elmennél vele egy boltba és rápróbálnád.
2014. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyãknak a legjobb a textil szájkosár,mert max csak tömegközlekedési eszközön kérhetik el,de ott sem szokták.Vannak olcsó,de biztonságos cuccok,amik alul hálósak,hogy szellőzzön.A trixinek vannak ilyen cuccai.Csak olyan helyen vedd,ahol fel tudod próbálni.
2014. ápr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!