Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya inkontiencia - vizelet...

Kutya inkontiencia - vizelet tartási gondok - kezelése homeopátiával vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve küzdünk inkontinenciával a kutyánál. Sajnos a gyógyszer amit az orvos felírt nem használ. Vagyis használ, kevesebbet nyalogatja, tisztogatja magát, de a csurizás még így is maradt. Sajnos ez változatlan.

Elkezdtem más, alternatív módokat keresni a betegség kezelésére - így akadtam rá a homeopátiás kezelésekre.

Mit gondoltok? Tegyük hozzá, hogy elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, viszont ez is egy lehetőség - vagy pénz lehúzás -. Valaki próbálta már? Sikerrel járt? Illetve Dr.Kopócsi Andreáról van valakinek jó/rossz véleménye?



2014. ápr. 29. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Múltkor utánaolvastam ennek, és az maradt meg, hogy nem biztos, hogy ugyanaz a gyökere a problémának, úgyhogy a kezelés is többféle lehet. Próbálj másik dokival beszélni, vagy akár a mostanival, hogy adjon más gyógyszert, mert ez nem jó. Nem kell az elsőnél rögtön feladni, ez nem úgy működik hogy van Az Inkontinencia Gyógyszer, és ha az nem hat, akkor viszlát :)
2014. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!