Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koplalónapon mit adjak a...

Koplalónapon mit adjak a kutyának?

Figyelt kérdés
Hetente-kéthetente tartanék egy napot,hogy tisztuljon,akkor mit érdemes neki adni? Azt értem,hogy koplalónap azt jelentené,hogy semmit,de valamit,mondjuk tápot lehet ilyenkor?
2014. máj. 3. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

"Azt értem,hogy koplalónap azt jelentené,hogy semmit"

Úgy tűnik, mégsem érted :) A koplalás az, amikor nem eszünk. Semmit. Nem csak egy kis romlott spenótot, hanem semmit. Vizet adj a kutyának, és kész.

2014. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Minek a kutyának koplalónap???

Amúgy meg vizet, ha annyira ragaszkodsz hozzá.

2014. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

vizet. ha koplal, koplaljon.

van értelme a koplalónapnak, nem kell szidni. én sem szoktam, de semmi baja nem lesz tőle egy kutyának.

2014. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

én van hogy egy héten kettőt is tartok.. annak nincs értelme hogy egy kutya napi 3szor egyen nem annak hogy ne egyen néha..

Ilyenkor víz van előttük és kész.

2014. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Koplalónapon csak vizet kapjon, elég az neki. Én úgy tudom, hetente egyet lehet tartani.
2014. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Megnézném ti mit szólnátok, ha ti is csak vizet kapnátok heti 1 nap...már rég bebizonyították, hogy semmi értelme, házikutyák, nem vadkutyák.
2014. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont nemrég volt róla szó a tvben, hogy a kutyáknak napi 1x elég enni adni, és egy napig nem is kell enniük. Ezt hívják böjt napnak!

És ez az elmélet jó is. Jó példa ismerősöm, aki napi 3x adott enni a kutyájának, mindenfélét, amit csak el tudsz képzelni. A kutyája beteg lett. Egy másik ismerősöm kutyája viszont napi 1x kap enni, és semmi baja nincs.

2014. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én barf-fal etetek és mikor koplalónap van vizet kap meg fél almát felkockázva
2014. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
0%
20 év alatt nem volt olyan nap, hogy ne kaptak volna enni a kutyáim. Én is rosszul viselném, ha egy nap nem ehetnék.
2014. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!