Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az uszkárom most 6 hónapos...

Babu2001 kérdése:

Ha az uszkárom most 6 hónapos és 5-6 kiló akkor mekora lesz ha felnő?

Figyelt kérdés
Mert én eredetileg toy uszkárnak vettem de már most 34 cm a marmagassága
2014. máj. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A toy uszkár maximum 25cm és 7kg,szóval a te kutyád valószínűleg nem az.De szerintem óriás uszkár már nem lesz belőle,inkább közép uszkár (35-45cm, kb. 7kg), vagy ha már nem fog nőni akkor még a törpe uszkár standard méreteibe is belefér (28-35cm, kb. 7kg)
2014. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2014. máj. 3. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hónaposan még nőni fog,ha toy uszkárnak vetted,de a kutyával nem adtak törzskönyvet,hogy ő bizony egy toy uszkár,akkor sajnos téged átejtettek,de rendesen,mert nem toy uszkár.

Körülbelül 10-12 kiló lesz,mire felnő.


A kistermetű kutyák 5-6 még a nagyobbak 6-7 hónapos korukban érik el a felnőttkori súlyuk felét.


De ne ez alapján méregesd,ha nincs vele törzskönyv,akkor nem toy uszkár,akkor sem,ha standard értéken belül marad.

2014. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a törpe uszkárom 5,5-6 kg között mozog. Szerintem ebből jó eséllyel középuszkár lesz, vagy uszkár keverék, ezért nagyobb az átlagnál.
2014. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!