Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyusnak?

Mi lehet a baja a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Barátnőm most mondta, hogy a kutyája nagyon remeg és emellett liheg is, szóval nem fázik, véreset hányt ma, tegnap sem evett már ma sem eszik, mi lehet ez ? Azért kérdezem itt, mert csak holnap lesz lehetőség orvoshoz vinni

2014. máj. 4. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
holnap már nem kell orvoshoz vinni
2014. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mégis csak eltudják vinni egy ismerőshöz aki állatorvos most a mai napon, de azért még mindig várnék válaszokat, hogy mi lehet ez, mert engem is érdekelne
2014. máj. 4. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a te kutyád, de ezt sose értem, névtelenül nem mindegy? Ha véreset hány akkor nagyon komoly, a lihegés arra utal hogy lázas, nem eszik... Kullancs nem volt a "barátnőd" kutyájában? Mert ha igen akkor lehet babézia.
2014. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne nézni a vizeletét, ha sötét akkor tuti babézia.
2014. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd az állatorvos megmondja. Nem véletlenül kell elvinni hozzá a kutyát, ő se tud távdiagnisztizálni, meg mi se.
2014. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg babesia és órák telnek el a kezelésig,nagyon könnyen belehalhat!

Ez tipikusan az a betegség,ahol minden óra számít.Ha pl.mérgezés miatt hány véreset,a szitu ugyanaz.

2014. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Véreset hány? Ez vészhelyzet, az orvosnak fogadnia kell ilyen esetben, hétvégén is, örülök, hogy közben megoldódott az orvos kérdése.

Lehet, hogy valami vírust nyalt be, de lehet babézia, aminél, ahogy előttem is írták, minden ÓRA számít. Milyen idős a kutyus?

2014. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Babéziától nem hányna véreset. Mennyi idős a kutya? Megkapta rendesen az oltásokat? Ha fiatal vagy ha nem kapta meg a kölyök kori szurikat akkor fargo vírus.
2014. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!