Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet beszerezni...

Honnan lehet beszerezni Golden Retriever kölyköt?

Figyelt kérdés
Maximum 20k-nk van rá, de ez nem jelenti azt hogy nem lesz meg mindene, mert ételt tudunk venni neki, és a meghalt kutyámtól örökli a cuccokat. Sürgősen kéne, mivel a gyerek már nagyon szeretne egy újat, és azt mondta, hogy A régin már túltettem magam, de hiányzik hogy nem vár senki itthon amikor hazajövök. Csak Golden Retriever jöhet szóba nálunk, mivel a gyerek is ilyet akar.
2014. máj. 4. 16:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, nem a gyerek diktál, csak az előző is Golden Retriever volt, és őszintén én is ragaszkodok ehhez a fajtához.
2014. máj. 4. 16:29
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A goldi CSALÁDI kutya, a falkája közelében szeret lenni. Miért nem mehet be a házba mellétek?
2014. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Az előző kutyátok honnan van? Mert úgy tűnik, nem akartok rá sokat költeni, márpedig a fajtatiszta kutyák kennelekből 100 ezernél kezdődnek. Szaporítónál kapsz ennyiért - egy olyan kutyát, ami beteg, és élete végéig fizetheted az orvosi költségeit, hacsak nem olyan a baja, hogy el kell altatni. Ha nincs pénzetek, akkor vagy gyűjtsetek még, vagy menjetek a fajtamentőkhöz. Miért baj az, ha nem kölyökkutyátok, hanem egy kicsit idősebb van?
2014. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mi nekünk a munkánk olyan, hogy állandóan tele van az előszoba, meg a nappali bútorokkal, így nehéz lenne a közlekedése, meg a bútorokat szétrágná, pedig azok eladásra mennének.
2014. máj. 4. 16:37
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya sem rág szét bútort, ha meg van rá tanítva, hogy nem szabad és van előtte olyan játék amit rághat kedvére.
2014. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Huh akkor rájöttem miért let rákos a másik kutyám. Mert az is szaporítótól való.
2014. máj. 4. 16:39
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A rák nem a szaporított kutyák betegsége, sajnos mindenfajta kutya lehet már rákos.

Miért vettetek szaporítótól?

2014. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem, hogy miért, de tudom hogy hülye voltam akkor.
2014. máj. 4. 16:53
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor marad a keverék vagy a mentők
2014. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, azt ne felejtsd el, hogy a gyerekek rettentően értelmesek. Nem tudom hány éves a csemetéd, de szerintem, ha az ő szintjén elmagyarázod neki, hogy X időt várni kell a kiskutyára, ahhoz, hogy egy olyan szép, jófej és egészséges kutyit találjatok, mint amilyen az előző volt. Lehet, hogy az is megnyugtatná, hogy látja, hogy rajta vagytok az ügyön: tenyésztőt kerestek, fajtamentéssel beszéltek, kutyás könyvet olvastok stb. Addig meg tudtok még rá gyűjtögetni + annyit tanulni a kutyatartásról, hogy tudjátok, hogy a jól nevelt és fizikailag és szellemileg lefárasztott kutya nem rombol bent sem (meg hogy ezt hogy lehet elérni).
2014. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!