Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Mit csináljunk?

Reni0420 kérdése:

Szerintetek? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves szuka kutyám, és mikor már elhoztuk akkor is harapot támadott meg ilyenek... Mit kezdjünk vele? Mi vártuk hogy lehiggadjon, de nem.. De a kutyaiskolában, meg játsza a jó kutyát! Szerintetek tényleg játékszernek tekint minket akárhogy, és akármilyen segítséggel neveltük!

2014. máj. 4. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Honnan hoztátok? Előtte mikor elhoztátok meg se tekintettétek, hogy milyen a személyisége?
2014. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Mit trollkodsz már megint teeeeeeeeee?!

Nincs jobb szórakozásod??? Sajnálatos! Itt úgysem vesz senki komolyan!

2014. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem unod még? Mert mi egyre jobban.
2014. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért hoztátok így el?

2. Iskolában kiképző nem segít az otthoni viselkedés megoldásában?

Egy iskolában bent a kutyák nagyon sokszor teljesen másként viselkednek, mint otthon, vagy az utcán.

2014. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egyébként ugyanaz a kutya, aki normális volt, csak megbolondult, vagy titeket minden kutyátok harap?

Pontosan mit takar az az "akárhogy, és akármilyen segítséggel neveltük"? Mert a kutyaiskolai pályaengedelmességnek semmi köze nincs ahhoz, hogy harap-e a kutya vagy sem. De ha ennyire nem akarsz meghallani semmilyen épeszű választ, akkor add le a kutyát a fajtamentőknél, vagy a legközelebbi menhelyen, mindenkinek jobb lesz.

2014. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nektek staffotok van,az előbb tettél fel kérdést.Bőven kaptál választ,vigyétek normális kutyaiskolába vagy keressétek fel a Kiss Gábort [link]


És lehetőleg ne vegyetek olyan kutyát,amit nem tudtok megnevelni.

2014. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanaz a kérdés!

Neveld meg a kutyádat. Nem váló neked amstaff

2014. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel már ez a harmadik kérdés, amit a kutyáddal kapcsolatban felteszel, egyértelmű, hogy nem értesz hozzá, és nem akarod - vagy nem engedheted meg magadnak - kutyaiskolába vinni, add oda valakinek, aki ért hozzá. Talán egy menhelyen is jobb dolga lenne.
2014. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel már harmadjára kérdezed ugyanazt, így csak ugyanazt tudom válaszolni.

Neveld meg! A gyereket is megregulázz a az anyja, rácsap a fenekére vagy a kezére. Ha a suliban ( már ha igaz ) meg tudod nevelni akkor otthon miért nem?

2014. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok. Nem értem, hogy a többieknek mi a baja, mert az elmúlt pár hétben fel sem léptem gyakorira, szóval drágáim összekevertek valakivel ;-)
2014. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!