Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit, hányszor, és mit...

Mennyit, hányszor, és mit kell legtöbbször enni adni egy 2.5 éves németjuhász kutyának?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi egyszer elég. Megfelelő táp, vagy akár nyers

hús etetés. Az adag pedig attól függ, mit etetsz és mennyi az ideális testsúlya a kutyádnak.

2014. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a napi két etetést javaslom, mivel a n. juhászkutya is viszonylag nagytestű, így hajlamos lehet a gyomorcsavarodásra. Tehát a napi adagját kétfelé osztva etetném reggel és este.

Szerintem jó lehet valamelyik josera, vagy brit táp, esetleg acana. De nagyon sokféle táp létezik, meg kell nézni, ki kell tapasztalni, hogy számára mi lenne a legjobb. Az adagot is ki kell tapasztalni, de azért van egy útmutatás a tápos zsákokon.


Vagy van a BARF, illetve a PREY etetési módszer. Google-ban ezeknek utána tudsz nézni.

2014. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a napi 2-re szavazok.A napi adagját 2 részletben pontosabban.Láttam már német jucit is gyomorcsavarral elpusztulni.


Vagy prémium/szuper prémium táp: Acana,Orijen,Taste of the wild,Brit care,Brit,Carni love, N&D,Real Nature,Trovet,Trainer Fitness,Flatazor,Platinum


Vagy nyers etetés BARF vagy PREY modell szerint.(Hús,zöldség,gyümölcs,nyersen a megfelelő arányokban)

2014. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
Jó minőségű tápból igazán kevés mennyiséget kell adni. Érdemes vízzel felönteni és úgy odaadni neki. A gyomorcsavar pedig, ha hajlamos a kutya rá, sajnos még üres gyomornál is előfordulhat.
2014. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!