Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék ami nem nő nagyobbra 50cm-nél (emeletes házban lakom).Léci nagyon kéne rá válasz!Előre is köszi!

2014. máj. 5. 13:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szeretem a fajtiszta kutyákat is meg a keveréket is.Kölyök kutyát szeretnék,azért hogy én tanítsam és hogy kölyök kora óta ismerjen.Nem tudom milyen fajtát szeretnék,valami olyat ami úgy néz ki mint egy kis pelyhes párna vagy mint egy hógombóc.Minden képpen kicsinek kell lennie. léci valami ötletet! Amúgy 13 vagyok,lány xD. Szóval még nem nagyon bulizhatok :)
2014. máj. 5. 14:53
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen, most nem nagyon bulizhatsz, nem vagy abban a korban - de gondolj bele, hogy eltelik 3-4 év, és akkor már más dolgok fognak érdekelni, ezért írtuk, h jól gondold meg.

Fajtatiszta kutyák közül a szobakutyákat, westiet, máltai selyemszörűt, havaneset, bologneset ajánlanám, ha hógolyóra vágysz :)

2014. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kinti kutya lenne a pelyhes párna? Azok nem kintre valók.... Szobakutyák.
2014. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok oda a tacskókért, mindig a hot-dogra emlékeztetnek....Nem tudom miért....de léci nagyon kéne az ötlet(mivel csak fajtisztát tudtok írni, írjatok létszi
2014. máj. 5. 14:58
 15/19 anonim ***** válasza:

Kinti kutyának nem való egy sem ami megfelel az igényeidnek. A ilyen kicsi kutyák lakásba valók, mert nagyon "alacsonyan van a hasuk" és könnyen megfáznak. Ezek csak szobakutyának valók.


A nagyobb kutya sem akar megenni, ha meg van nevelve megfelelően.

2014. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De úgy értve hogy kint is meg bent is van
2014. máj. 5. 15:23
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a társaság kedvelő.Jobban szeretem az a fajta "bulizást"amikor ketten, hárman le ülünk és nézünk egy jó kis filmet!de azt is csak otthon(másnál nem nagyon szeretek lenni)
2014. máj. 5. 15:26
 18/19 A kérdező kommentje:
De olyan kis vad a pitbull és néha kicsit félek tőle.Meg őt apa nevelte és nem én.Nagyon cukik és a bolognesét kerestem mert az olyan cuki.Valószínű hogy olyat fogadok örökbe(ha van olyan a menhelyen vagy hasonló) köszönöm szépen a válaszokat!
2014. máj. 5. 15:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt még át kellene gondolni.... Pár év és semmi időd nem lesz rá. Várj még vele, olvass sokat a témába, járj menhelyre. Az a baj, hogy manapság az emberek nem gondolkodnaj.... ezért vannak tele a menhelyek.
2014. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!