Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?

Milyen fajta kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami jó házőrző, de mégis megbízható [Arra gondolok, hogy nem kap meg stb..] Nem szeretnék olyan nagy termetűt sem meg olyat sem aminek hosszú a szőre. Milyet ajánlanátok?

2014. márc. 18. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem kap meg?? Szerinted ez fajta kérdése? Plüsst vegyél!
2014. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kis méretűt nem tarthatsz kint, rövid szőrűt úgy szintét. Marad a nagy termetű, hosszú szőrű. Amúgy egy csomó ilyen kérdés van.

1) Írd le mit tudnál nyújtani a kutyának (séta, tanítás stb.)

Utána már tudunk segíteni.

Amúgy menhelyben nem gondolkodtál?

2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*szintén
2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom nevelés kérdése is, de azt hallottam, hogy van olyan kutya amelyik öreg korára olyan lesz, hogy megkap meg ilyenek, nem tudom, hogy igaz-e.
2014. márc. 18. 20:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése, hogy agresszív lesz-e veled szemben!
2014. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudnám mindennap sétáltatni szinte, de nem baj, ha egy kicsit hosszabb a szőre. A hosszú szőr alatt azt értettem, hogy mint pl.: a bernáthegyi meg ilyenek amik nagyon hullajtják a hosszú szőrt. Sokat is foglalkoznék vele, mert sokat is vagyok otthon.
2014. márc. 18. 20:44
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem gondoltam annyira kis méretűre, hogy ne lehessen kint tartani kb. olyan közepesre gondoltam.
2014. márc. 18. 20:49
 8/16 anonim ***** válasza:
De ha kint van a kertben akkor nem mindegy mennyire hullajtja a szőrét? De kertbe hosszú szőrű kell. Pl. tartható kint puli, pumi, mudi. Kb. ezeket ajánlanám.
2014. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 18. 20:58
 10/16 A kérdező kommentje:
De ettől kicsit nagyobb kutya kéne, ami nem is olyan nagy, de nem is olyan kicsi mint a puli meg pumi meg ilyenek. :D
2014. márc. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!