Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot vegyek a...

Milyen játékot vegyek a kölyök komondoromnak?

Figyelt kérdés
2 hét múlva hozzuk haza a kan komondorunkat a tenyésztőtől és most kezdtem el beszerezni a szükséges dolgokat.Szerintetek milyen játékokat vegyek neki?(sípolós,labda stb...) Amelyiket nem szedi szét 1 hét alatt és a fogait sem roncsolja.
2014. máj. 5. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalatból mondom, hogy nem sok olyan játék van, amit egy kölyök nem szed szét :) Én puhább gumijátékokban gondolkoznék. De egy állatfelszerelési boltban biztosan jobban tudnának segíteni.
2014. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

A KONG labdák/játékok nagyon erősek, sokáig bírják a rágást. A Trixie márka is jó, vannak olyan játékok, amit nem szed szét pár nap alatt a kutya.

Azt javaslom nézelődj webshopokban ( [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] stb.)

Valamint kisállatfelszereléses boltokat is meglátogathatsz. :) Én órákig képes vagyok válogatni. :D

2014. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mikor az én komondorom volt picike, akkor ő minden fadarabot szétrágott. őt egyáltalán nem érdekelték a játékok, mindig talált magának valamit, amit büszkén hozott, hogy ezzel játsszunk. egyedül csak ezt a játékot rágcsálta önfeledten kölyökkorában, és nem sikerült szétrágnia: [link]
2014. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én puhább gumijátékot semmiképpen nem adnék, mert pikk-pakk szétrágja, és az esetleg lenyelt gumidarabok bélelzáródást okozhatnak. Max tömör gumilabda, vagy teniszlabda, ill. az a rágókötél jó lenne.
2014. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teniszlabda rágása koptatja a fogakat, pont, hogy puha játék kéne neki. Akár egy zokni összecsomózva míg rá nem jön, hogyan lehet szaggatni. Rágójáték helyett pedig rágóka, az tuti nem okoz bélelzáródást, pl bikacsök, malacorr.
2014. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!