Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan Magyar vizslának milyen...

Kan Magyar vizslának milyen nevet adjak?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtam egy Magyar vizslát. Nos..a mostani neve Buddy. -.-' Keresek valami jó, magyar szép kutyanevet! Köszi a segítséget! :)

2014. máj. 6. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Borsa
2014. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nimród, Zsemle, Bársony, Betyàr...

[link]

2014. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak Vidor a neve :) Kan Magyar Vizsla Ő is :)
2014. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Vadász.:)
2014. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Frakk:D Boldizsár, Fabó (a Fábiánból), Gálos, Gyenes, Hunor, Járfás, Jenő, Jutas, Kadosa, Kada, Kálmán, Karád, Kászon, Keve, Kolos, Kond, Ladomér, Levente, Majlát, Nyék, Odisszeusz, Oguz, Ompoly, Ond, Ozor, Örkény, Örs, Pázmán, Regő, Semjén, Szecső, Tas, Tétény, Tézeusz, Tihamér, Tomaj, Upor, Várkony, Vitéz, Zágon, Zalán, Zámor, Zaránd, Zoltán, Zotmund, Zsadány, Zsolt
2014. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A Bonifácot adhatom neki? :DDD Becézve Boni lenne...de ugye becéve ugye a Boni olyan mint a Bonnie.. és a Bonnie az szuka név.... Szerintetek? Nemgond, ha úgy becézem hogy Boni?
2014. máj. 6. 21:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor legyen Bonbon, Bonó, vagy Bonó, vagy Bona, Bonaj, Bonsi, Bonki, Bongi:):):)
2014. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*2X írtam vmit, és oda szerintem mást akartam Bonu akkor; de nemtom, szerintem nem is ezt, hanem mást, de már nemtom, mit akartam:$:)
2014. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Trágár!

Trógi!

trogi...

tori!

2014. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5,7,8 vagyok!! Megvan, mit akartam:D Bobó:D:D:D:D

De Bofó meg Bofi is jók lehetnének:))

2014. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!