Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak?

Mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Pár napja azt vettük észre, hogy szagolja a földet, megy, felnéz a fára, és megijed füle farka behúzva, 9 éves, és Bullmasztiff

#kutyák-viselkedése
2014. máj. 6. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hmm.... A fától ijed meg? Nem lehet, hogy valami rossz történt a fán vagy körülötte? Hülyén hangzik... A másik, hogy fiú vagy lány? Talán valami ijesztőt lát a fán. A földet talán azért szaglássza, mert megérzett egy szagot. És folyamatosan ugyanazon a helyen szaglászik?
2014. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj kicsit bővebben és többet és hátha jobban lehet segíteni. De nem muszáj rám hallgatnod, mert még soha nem volt SAJÁT kutyám! Előző voltam..
2014. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha halálesetre gondolsz, vagy esetleg szellem-re akkor nem. Nem csak 1 fánál csinálja ezt, hanem az összesnél. Egyépként Fiú a kutya. És minden tavasszal ezt csinálja szóval, nem csak először vettük ezt észre nála. Nem, nem egy helyen szaglászik, hanem a kertbe, udvarba, mindenhol ha kint van. Ha be engedjük a konyhába akkor nem csinál semmit teljesen nyugodt. Ha meg kint van, akkor nyugtalan fél valamitől.
2014. máj. 6. 22:42
 4/6 Bánszki Csilla ***** válasza:
Az én kutyám a városban sétálva, csak egy helyen fél nagyon, a múzeum alatti pince nyílásnál. és ha arra akarnám irányítani a pórázzal akkor is kapar meg szinte a karmával bele akar kapaszkodni a földbe csak ne menjünk arra, húz át a másik oldalra, persze nem szoktam erőltetni, de eleinte próbálta odavezetni, hogy lássa nincs mitől félnie. De érdekes módon a városunkban több helyen van ilyen nyílás oda meg beszagolgat, ott nem fél.
2014. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám este szokott ilyesmitől megijedni. Én arra gyanakszom, hogy nem lát jól. Érdemes lenne megnézetni a szemét.
2014. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól lát, de ezt nem mindig csinálja csak tavasszal és pár napon keresztűl..
2014. máj. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!