Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatos boltba be lehet menni...

Állatos boltba be lehet menni kutyával, macskával?

Figyelt kérdés
pl: fressnapf

2014. máj. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen! Nalunk a fressnapfban még viz és táp is van kirakva a kis "vásárlóknak"!
2014. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban én már láttam különböző fajú állatokat és soha nem szóltak érte. Egyszer még az állatkert egyik majmát is ölbe bevitték. :) Mielőtt beviszed, azért illik megkérdezni az első eladótól, hogy szabad-e.
2014. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bánszki Csilla ***** válasza:
67%
csatlakozom az előttem "szólóhoz". pl a fressnapfba mi is kutyával voltunk,de igen szerintem is azért illik megkérdezni, persze egész más egy 2 kilós kutya akit ölbe vittünk be, mint egy nagy kutya pórázon pl.
2014. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
örömmel olvasom, hogy bemehetnek! köszi mindenkinek a hozzászólást! :)
2014. máj. 6. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Én be szoktam menni a kutyáimmal a fressibe, pedig amelyikbe járunk, az az egyik tescoban van, így tehát lényegében a tescoba is bemegyünk :) Még soha nem szólt senki és mást is láttam bemenni kutyával. Ráadásul nagytestű is az egyik kutyám (rotti), szóval biztos észrevették, hogy ott van :D


Más állatboltban még nem voltam bent kutyával, de amúgy se járok ilyen helyekre túl gyakran.

2014. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a fressnapfban mindig sétálgatott egy barátságos kóbor kutyus, akit úgymond befogadtak a fressnapfosok és az üzlet melletti réten volt is neki egy kennel csinálva.:) Engem amúgy be szoktak engedni a berni pásztorommal is, pedig ő ugye nem egy kis kutya. Más boltba viszont még nem próbáltam meg bemenni vele.
2014. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is be szoktam menni a Goldenemmel, nem szolnak semmit, jofejek az eladok, bar szerintem alapbol meg van engedve, hogy allattal egyutt menj be. Egyszer amikor bementunk, a kutyam elkezdte a zsak mellett levo leesett tap szemeket majszolgatni, persze egybol raszoltam. Az elado csak nevetve annyit mondott: Hagyja csak, legalabb nem kell felseperjek. :))
2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!