Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaltok a kutyaval/macsk...

Mit csinaltok a kutyaval/macskaval ha elutaztok par napra?

Figyelt kérdés

A csaladom kulfoldre koltozott en itt maradtam a paeommal es van egy 2 eves kutyusunk.

Szeretnenk meglatogattni a csaladom de a baratnoim sajnos nem tudjak vallalni (felelotlenek buliznak sokat nem is adnam nekik),

a parom szulei is messze elnek (220km).Ti hogy oldjatok meg amikor elutaztok?

Vinni nem tudjuk.


2014. márc. 25. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudjátok elvinni magatokkal? Az lenne a legésszerűbb...

Amúgy ha végképp senki nem vállalja be (akár a szomszéd) akkor panzió.

2014. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert a hazba (anyumeknal) nem lehet allatott tartani a lakasba. (hazirend)
2014. márc. 25. 19:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudjátok vinni?


Én nem utazom nélkülük, így vagy nem megyek sehová, vagy ők is jönnek, vagy olyankor megyek, ha a párom itthon tud maradni velük.


Ha esetleg mégis nélkülük kellene mennem valahová, és a páromnak is dolga lenne, akkor az egyikük menne a tenyésztőjéhez, arra a pár napra, a másik kutyámat viszont fogalmam sincs, hogy hova tenném.

2014. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, már látom, hogy miért nem.
2014. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi utazunk vhová, ahová nem tudjuk vinni a kutyát, általában egy ismerősnél van, de ha ő sem ér rá, akkor a városban szoktunk felvigyázót keresni, pl. apró hirdetéses oldalon hirdetjük meg. Persze pénz ellenében. Már többször vigyáztak így rá és eddig mindig minden rendben volt.
2014. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök, szomszédok, barátok, kollégák, egyéb rokonok? Azt nem hiszem el, hogy senki nem vállalja vagy nem lehet. Ha más nincs panzió vagy vissza a tenyésztőjéhez addig.
2014. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
én a macskát itt szoktam hagyni .. de persze csak ha nyár van és nem megyek 4 napnál több időre. Kutyám még nincs :D
2014. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi visszük magunkkal a kutyákat.
2014. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában vinni szoktuk a kutyánkat mindenhova.Ha mégsem tudnánk akkor rokonokra bíznánk a kutyánkat. (nem volt olyan még hogy nem vittük volna magunkkal őt) Szerintem (ha tenyésztőnél vettétek őt) akkor kérdezzétek meg a tenyésztőtől hogy pár napja el-e vállalná őt.Vagy kérjétek meg a szomszédot hogy etesse meg őt.
2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az állataim miatt nem megyek hétvégénél hosszabb időre el otthonról. Bár nekem nem egy könnyen szállítható állatom van, én 500 kg-osnál alább nem adtam...na jó, de! 2 cica is van...de azok tudnának velem is jönni, vagy nincs csavargás...vagy állatot tartok, vagy csavargok...a kettő csak kompromisszumok alapján megy....kérj meg egy közeli ismerőst (szomszéd, barát, munkatárs), hogy napi mittudomén...X Ft-ért egyszer nézzen rá a kutyára, cserélje ki a vizét, és adjon neki kaját...bár ha lakásban van, akkor nyúlj mélyebben a zsebedbe...hidd el, lesz aki leviszi a tömbödben, némi zsebpénzért...
2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!