Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem magammal a kutyámat...

Elvigyem magammal a kutyámat nyaralasra?

Figyelt kérdés

Amerikába készülök 3 hétre és nem tudom hogy mi lenne a legjobb a kutyámnak. 5 hónapos csivava.


A. Elvigyem magammal a hosszú repülőútra

B. Hagyjam itthon rokonoknál.

C. Kutya panzióba vigyem


???


2014. máj. 7. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én kutya panzióba semmilyen módon sem adnám.Én ha nyaralni mennék akkor a kutyámat elvinném magammal, de Amerika messze van, és hát a repülőút...Egymásnak biztosan hiányozni fogtok, de én talán a rokonoknál hagynám a kora miatt is. (mert túl fiatal) De te döntésed, de szerintem panzióba ne add!
2014. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rokonok tudnak rá vigyázni az a legjobb. Vinni semmi esetre sem vinném. Amíg az enyém kölyök volt, addig nem utaztam sehova, mert panzióba kicsinek nem akartam beadni. Mostmár egy éves elmúlt, mindig panzióba szoktuk vinni ha nem vagyunk itthon.
2014. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a rokonokhoz a legokosabb adni. Amerikába lehet nem is engedik csak be úgy a kutyát.
2014. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tud rá olyan ember vigyázni, akit ismersz és megbízol benne, tehát a kutya jó helyen lesz nála, akkor szerintem inkább hagyd ott!


Panzióba én nem adnám a kutyáimat, ez biztos.


Nem hiszem, hogy elvinném magammal, bár nem tudom kistestűeknél ez hogy működik. Mert ha pl. ők lehetnek mellettem a hordozóban, akkor talán elvinném, de ha a csomagtérben utazna, akkor nem. Na meg az se mindegy, hogy melyik részre mész nyaralni, milyen elfoglaltságokat szeretnél csinálni, szóval hogy mennyire élvezné az egészet a kutya...

2014. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Bocsi, a kutya kora felett elsiklottam. 5 hónaposan biztosan nem vinném magammal, de biztosan nem is mennék el nyaralni, ha van egy kölyköm.

2014. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, valoszinű rokonoknál hagyom.

Még fontolom azt is hogy magammal viszem.


Sajnos nem tudom most kihagyni ezt az utat. Nem is nyaralás ,inkább rokonlátogatás.

2014. máj. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!