Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki mond olyan sheltie...

Valaki mond olyan sheltie kennelt ahol nem kimondottan show vonalúak a kutyák vagy esetleg ahol kiemelkedő sport tevékenységeket folytatnak a kutyusokkal?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon felejtsd el. Külföldről meg nem kapsz ha nincsenek eredményeid. Ha vannak akkor sem biztos.
2014. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát itthon a 99% show vonal, mivel szinte mindenki ugyan azzal a vonallal tenyészt. Agilityzni szeretnél? Ha komolyan akarsz versenyezni, akkor inkább másik fajtát válassz (pl border collie).
2014. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen agilityzni szeretnék. Eredményeim nincsenek kiemelkedőek sajnos szóval ez tárgytalan.

Nagyteremtű kutyát nem akarok. Inkább mini,midi méretben gondolkodok. Még a mudi volt az ami szóba jöhet.

2014. máj. 7. 21:26
 4/9 Akiteki ***** válasza:
Egy ekkora kutyában aztán igazán nincs nagy különbség hogy show vagy munkavonal. Csirkét terelgetni bármelyik tud. :)
2014. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Akiteki, jelen esetben bölcsebb lett volna nem megszólalni :oP

A mudi jó választás lehet, de azt is meg kell nézni, h honnan hozol... Köves-Bérci, Nyírségfiában szoktak lenni olyan párosítások, ahonnan jó kutyát kapsz.

2014. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a nyírségfia kennelt nézegettem és ahogy láttam az utódok elég aktívan dolgoznak.
2014. máj. 8. 17:16
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Mutass már olyan sheltiet, amelyik aktívan terel, azon kívül, hogy elviszik szórakozni kicsit! Méreténél fogva sem alkalmas rá. Már annyira pindurik, hogy nem veszi őket komolyan semmilyen más állat.
2014. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"kiemelkedő sport tevékenységeket folytatnak a kutyusokkal?"


A kérdező nem terelni akar vele - ahogy szerintem egy sheltievel senki -, hanem eredményesen sportolni...


A Nyírségfiából is meg kell nézni, h melyik alomból vesz az ember. Nem tudom milyen szinten vagy, de ha az Ugrit fedezteti megint, abból atom kis jószágok lesznek, arra csapj le ;o)

2014. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adryenn13 ***** válasza:
Drystream kennel. Most vettem tőlük kutyát. :) és nagyon megvagyok vele elégedve. :)
2014. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!