Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb minőségűek a kiskutyáknak...

Jobb minőségűek a kiskutyáknak szánt junior tápok a normál tápoknál?

Figyelt kérdés

500 ft/kg áron néztük a pedigre Junior tápját és 14%-os a hústartalma, úgyhogy azt vettük meg a kutyának. (felnőtt kutya)


De nézegettük a Dog Chow-ot is, és ajánlották a British Premiumot ami biztos tényleg jó, de a brit termékekben nem szabad megbízni.


2014. máj. 8. 12:26
1 2 3
 11/30 Imola Ágnes ***** válasza:
79%
Kedves kérdező. Mit vártál, hogy megdícsérjünk? Vagy hogy segítsünk? Nem teljesen tiszta, főleg az enyhén szólva arrogáns beszólásaid után.
2014. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

"Kedves Imola Ágnes, elárulnád mi olyan van a kölyök tápban ami májelégtelenséget okozhat? a 14% "hús" ? vagy mi? Mert nem nagyon tesznek bele mást, csak szárított vért, húst, gabonákat, mást nem igen."


Kíváncsi vagyok te mit olvashattál, mert nem ez van ráírva az összetevőknél, hogy 14%hús és csókolom. Például hamura mi szüksége van a kutyának? Ezen kívül tartalmaz: engedélyezett EEC antioxidánsokat: BHA, BHT; engedélyezett EEC színezékeket: titánium-dioxid; engedélyezett EEC tartósítószereket: ortofoszforsav, kálium-szorbát. (Ezt történetesen a netről néztem hogy beírtam hogy pedigree összetevők.)

2014. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

# 10/11 a szárított vértől sötét, de nincs benne színezék! Ha lenne, fel lenne tüntetve a csomagoláson.


Szerinted a british prémium álomkajádban mi van? Szárított csirkecomb? Felvilágosítalak, hogy abban sincs semmi jó.

2014. máj. 8. 12:57
 14/30 A kérdező kommentje:

Na jó, én feladom. Ha tényleg ennyire nagyra lennétek magatokkal főznétek a kutyára ahogy apám tette régen.


Nem pedig megvennétek a brit tápot amiben a jóisten se tudja mi lehet 500 forintért... csak azért elhiszed, hogy jobb, mert rá van írva, hogy prémium? gratulálok... szerinted mennyibe kerülhet a szállítása? stb.

2014. máj. 8. 12:59
 15/30 anonim ***** válasza:
87%

Ja, és ha még ez sem elég, az is oda van írva hogy "hús és állati SZÁRMAZÉKOK (min. 4% baromfi granulátumban, min. 4% hússzósz)".


Hasonlítsd már össze ezzel: [link]

2014. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Ja meg csőr, toll pata?

" Melléktermék. Olyan álltai tetemek alkotó részei, amelyek emberi fogyasztásra nem alkalmasak. Pl. fej, farok, lábszár, szőrzet, szalagok, inak, belek, tüdő stb. Csirke melléktermékek pl. nyak, láb, fej vagy taraj-néhány esetben csőr, meg nem termékenyült tojások, belsőségek. Bár bennünk ezek ellenérzéseketváltanak ki, a vadon élő kutyák, farkasok gyakran fogyasztanak ilyen táplálékot, mivel ezek értékes tápanyagokat tartalmaznak számukra. A különbség annyi, hogy a vadállatok friss húsként eszik ezeket meg. Továbbá nem tartalmaznak semmiféle kemikáliát. "

2014. máj. 8. 13:02
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Magadra vess ha olyan buta vagy, hogy nem tudod értelmezni ami oda van írva az összetevőkhöz.


Amúgy képzeld, van aki főz a kutyára, csak mondjuk akinek két 50 kg-s kutyája van, nem biztos hogy anyagilag bírja a nyersezést. De akkor vissza is dobnám a kérdésed: akkor TE miért is nem főzöl a kutyádra tápozás helyett?

2014. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
# 15/16 rendben, győztél. Tényleg jobb a brit prémium! Köszi.
2014. máj. 8. 13:03
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
30 kiló Pedigree 20 ezer forint, én 30 kiló Pro Plant (érzékeny gyomrú kutyáknak) veszek 22 ezerért. Egyszer egy ivartalanított kutyák szépségversenyén nyertünk 5 kiló Pedigree-t. Két nap múlva telefosta a lakást míg nem voltam otthon (10 hetes kora óta szobatiszta shar pei), de komolyan elajándékozni sem volt szívem a Pedigree-t nehogy más kutya is így járjon, inkább kidobtam. Nem tudom miért jó szárított vért, meg tollakat adni a kutyáknak. Ha meg nem hiszed el azt ami pl. a Brit-re van írva, akkor miért hiszed el a Pedigree-t? Vagy miért hiszed el hogy a junior TÉNYLEG junior? Nekem mindegy, azzal eteted a kutyád amivel akarod. A nyers a legolcsóbb és legjobb etetési forma, az enyém is kap hetente 2-3X csak a gyenge gyomra miatt nem mehet állandóra. Ennél egy fokkal gyengébb a jó minőségű táp, de abból is megkap mindent, csak épp a csont kell a rágás miatt. Az meg már a legalja ha valamelyik kutya Pedigree-t, Chappi-t és társait kap, de ha neked így jó, akkor etesd azzal csak nem értem a kérdésed minek tetted fel.
2014. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

Jaj de hülye vagy te jó ég...

Megpróbálom a te szinteden...A táp neve BRIT PRÉMIUM,nem British,Csehországból szármaik,nem Angliából.

45% a hústartalma,nem 14.Felénk a 45 nagyobb szám,mint a 14.

A szárított vértől,hogy lesz világos,sötét barna,piros meg zöld egy táp..?

Mert a drága pedigreeden mi kerül ennyibe,ha nem a reklám?

Miután a beltartalma 0.Tudod,mondani szokták,jó bornak nem kell cégér...Minőségnek nem kell reklám.


És ha már más érved nem volt,én hússal etetem a kutyámat,nem táppal.Színhússal és zöldséggel,néha gyümölccsel.;)

2014. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!