Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves Doktor Úr! 1.5 éves...

Egievi kérdése:

Kedves Doktor Úr! 1.5 éves Bichon Havanese kutyám, miért emelgeti a hátsó lábát, vagyis olyan mintha szökdelve menne, hol az egyik, hol a másik lábát emelgeti? Fájdalma nincs, mert jó kedélyű, fürge, futkározik. Üdvözlettel:Rózsáné Éva

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hol látsz itt orvost ?
2014. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem orvos vagyok!! Az en kiskutyam is ezt csinalta, meghuzodott neki a lába játék kozben , ha megtapogattad neki nincs benne semmi , elváltozást nem látsz akkor semmi komoly baja nincsen, de en elvittem azért megmutatni, nyugodtabb vagyok igy, h minden rendben van, sztem mutasd meg egy allatorvosnak , hátha azért belül lehet vmi , bár mondom nekünk csak futkarozas kozben húzódhat ott meg, 2 hónapig csinalta ezt
2014. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem egy internetes orvos weboldala :D Inkább egy állatorvoshoz tessék elvinni a kutyát, mert látatlanban senki nem fogja tudni megmondani, mi a baja.
2014. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Éva!

Ide nem szakemberek járnak, hanem az utca embere (általában). Sokszor kapni hasznos válaszokat, tapasztalatokat, de egészségügyi kérdésekben nem ajánlott itt kérdezni. Esetleg azt lehet megkérdezni, hogy az adott településen melyik állatorvost tartják jónak az emberek és akkor kapsz véleményeket. De a legtöbb válasz inkább csak megfontolandó kis iránymutatás, nem szabad totálisan készpénznek venni. Bárki írhat bárhová, az nem jelenti azt, hogy ért is hozzá.

2014. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Térdkalácsficamról hallottam, hogy ilyet produkálhat tőle a kutya. Meg kellene mutatni orvosnak és vizsgálat után megmondják, hogy mi a probléma.
2014. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
' FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői!'
2014. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valószínüleg patella, vidd elorvoshoz ahol készítenek röntgen felvétel és megmondják hanyas fázisban van. De készülj mert nem olcsó egy ilyen műtét kb 80-100 ezr ft.
2014. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,irány az orvos.

Üdv,Éva

2014. máj. 9. 19:03
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
71%

Kedves kuncsaft!


Nem tudom magának megmondani mert csapni való állatorvos vagyok, ezért vigye egy igazi szakemberhez. :)

2014. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!